• دوشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-1874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرپرست شهرداری شیراز:

اجازه اخلال در امور شهرداري را نمي‌دهيم

سرپرست شهرداري شيراز تاكيد كرد كه اجازه وارد شدن هيچگونه خللي در روند امور محوله به شهرداري را نخواهد داد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومي شهرداري شيراز، محمدحسن اسدي در جمع معاونان و مديران شهرداري شيراز، ضمن تبريك به شهردار منتخب شوراي پنجم، ابراز اميدواري كرد كه هرچه سريعتر فرآيند اداري طي و معافيان به‌عنوان شهردار رسما كار خود را آغاز كند.

وي با بیان اینکه تمرکز بر اجرای پروژه‌ها بر اساس برنامه و بودجه مصوب و اولویت گذاری انجام شده، خواهد بود، گفت: باید تلاش کنیم با استمرار کار و تلاش شبانه روزی و حفظ انسجام و همبستگی مدیران و کارکنان شهرداری، هیچ خللی در کار شهر و شهرداری ایجاد نشود .

اسدي با تاکید بر اینکه تا طی شدن مراحل قانونی انتصاب شهردار جدید شیراز با تمام توان مسایل مربوط به شهرداری را با هماهنگی شورای پنجم بطور شبانه روزی رصد و دنبال می‌کند، افزود: کارکنان شهرداری شیراز نیز در تمام رده‌های مدیریتی و کارشناسی با همین روحیه کار را به پیش خواهند برد .

سرپرست شهرداري شيراز بر تکریم ارباب رجوع در مناطق ۱۱ گانه شهرداری تاكيد و اضافه كرد: بیش از گذشته در راستای پیگیری کار شهروندان و کسب رضایتمندی آنها در تمامی ابعاد تلاش می‌کنیم .

وي با اشاره به در پيش بودن فصل بارندگي و رسيدن به ايام بازگشايي مدارس و مراكز دانشگاهي، خاطرنشان كرد: شهرداران مناطق با هماهنگی معاونت‌های عمرانی، خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک تمهیدات لازم در جهت پیشگیری از مشکلات را بیندیشند .

اسدی بر زیباسازی و پاکسازی شهر و اتخاذ تدابیر ترافیکی لازم تاکید و اضافه كرد: شهر باید برای بازگشایی مدارس آمادگی لازم در حوزه‌های مختلف حمل و نقل مسافر و زیباسازی و پاکسازی را داشته باشد .

وی، لایروبی و تکمیل پروژه‌های لوله گذاری آب‌های سطحی پیش از فصل بارندگی و جلوگیری از صدور مجوز حفاری‌های غیر ضروري به‌ویژه در معابر و شریان‌های اصلی در ایام بازگشایی مدارس را خواستار شد .

اسدی به ترافیک سنگین ايجاد شده در برخی ساعات در محور شمالغرب اشاره و ابراز امیدواری کرد که پروژه توسعه زيرگذر گلستان طي روزهاي آينده بازگشايي و از سنگيني ترافيك تا حدود قابل توجهي كاسته شود.

سرپرست شهرداری شیراز همچنين گفت: آسفالت تولیدی كارخانه آسفالت شهرداري منحصر به‌فرد محسوب مي‌شود و از اين محصول در پروژه زيرگذر گلستان استفاده خواهد شد.

اسدي همچنين گفت: همزمان با تكميل پروژه زيرگذر گلستان براي بازگشایی، زیباسازی و فضاسازي پروژه نيز دنبال مي‌شود و با كسب نظر مساعد شورا، در زماني مناسب افتتاح مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: