• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-281-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آغاز احداث مجموعه ورزشی سلطان‌آباد در جنوب شيراز

همزمان با هفته دولت عملیات احداث مجموعه ورزشی سلطان‌آباد در روستاي سلطان‌آباد جنوب شهر شيراز، آغاز شد.

به گزارش دريافتي ايسنا منطقه‌ي فارس مدير بنياد مسكن شهرستان شيراز گفت: اين پروژه در زميني به مساحت 4200 مترمربع و در جوار سايت 30 هكتاري مجتمع مسكوني نشاط، اجرا مي‌شود.

اكبر مسعودي گفت: فاز اول اين مجموعه ورزشي با صرف 9 ميليارد ريال اعتبار و طي يك‌سال اجرا و آماده بهره‌برداري خواهد شد.

مسعودي خاطرنشان كرد: اعتبارات مورد نياز اين پروژه قرار است با مشاركت فرمانداري، ورزش و جوانان و بنياد مسكن شيراز تامين شود.

فرماندار شهرستان شيراز نيز گفت: علي‌رغم محدوديت‌هايي كه براي شروع طرح‌هاي جديد وجود دارد، اما با توجه به لزوم اجراي بعضي پروژه‌ها نظير ورزشگاه در منطقه محروم سلطان‌آباد، اين پروژه را آغاز مي‌كنيم.

حيدر عاليشوندي در خصوص توسعه خدمات بهداشتي و درماني در منطقه سلطان‌آباد نيز گفت: هر نقطه كه فرمانداري 50 درصد اعتبار را تامين كند، دانشگاه علوم پزشكي هم 50 درصد مابقي را تامين خواهد كرد.

او ادامه داد: بر اين اساس تاكنون براي 4 روستا در شهرستان شيراز اعتبار مورد نياز تامين شده و ساخت يك مركز درماني در كوشك بيدك، با مشاركت خيرين آغاز، آغاز شده است.

رئيس اداره ورزش و جوانان شيراز نيز گفت: براي فاز اول اين پروژه 9 ميليارد ريال اعتبار پيش‌بيني و پيمانكار هم انتخاب شده است.

محسن سالاري اضافه كرد: این یک مجموعه ورزشی است که به مردم روستاي سلطان‌آباد و مجتمع مسكوني نشاط خدمات خوبي ارائه خواهد داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: