• چهارشنبه ۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-2414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مرد عصباني همسرش را از خودرو به بيرون پرتاب كرد

عكس از سايت پليس فارس

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي فارس ضمن تاييد خبري مبني بر اينكه يك مرد به‌دنبال مشاجره با همسرش و در حين رانندگي، زن خود را از خودرو به بيرون پرتاب كرد، به شرح ماجرا پرداخت.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، به نقل از پايگاه خبري پليس فارس، سرهنگ محمدي گفت: روز ششم شهريور، بعد از دريافت تماسي مبني بر مجروح شدن زني در بلوار چمران شيراز پليس به محل اعزام شد.

وي گفت: ماموران در بررسي متوجه شدند كه مردي در حين رانندگي و پس از مشاجره با همسرش، او را هنگام حركت از خودرو به بيرون پرتاب كرده و موجب مصدوميت زن شده است.

محمدي با بيان اينكه زن ياد شده از ناحيه پا و دست مصدوم شده بود،‌گفت: زن توسط اورژانس به بيمارستان رجايي منتقل و پرونده‌اي در كلانتري 23 گلدشت معالي‌آباد تشكيل و اقدامات مقتضي با هماهنگي مقام قضائي براي دستگيري متهم انجام شده است.

اين كارشناس مسائل اجتماعي تصريح كرد: خشم از جمله هيجان‌هاي پرقدرتي است كه اگر در موقعيت هاي مختلف كنترل موثري بر آن نداشته باشيم مي تواند منجر به تصميم گيري ها و اعمالي شود كه بعد از آن از اعمالي كه در حين خشونت انجام داده ايم پشيمان شويم.

محمدي با اشاره به دستورات اكيد بزرگان دين مبني براينكه در هنگام خشم تصميمي نگيريم، گفت: در حالت خشم قدرت تصميم گيري صحيح مختل مي شود.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي فارس گفت: فراگرفتن مهارت‌هايي براي كنترل خشم باعث ارتقاء توان فردي در غلبه بر خود هنگام عصبانيت و ممانعت از چنين وقايعي مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: