• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-1680-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاري كتابخوان رسانه در شيراز/
آخرين كتاب‌هاي حوزه رسانه معرفي شد

نخستين نشست كتابخوان تخصصي استان فارس با معرفي هفت عنوان كتاب از كتاب‌هاي مرتبط با رسانه توسط خبرنگاران، سردبيران و مسئولان رسانه‌هاي مختلف فارس، برگزار شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، سرپرست كتابخانه‌هاي عمومي استان فارس پنجشنبه 9 شهريور در نخستين نشست تخصصي كتابخوان شيراز، گفت: براساس تقاهم‌نامه‌اي با معاونت مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، عضويت اهالي رسانه در كتابخانه‌هاي عمومي كشور رايگان شده است.

منوچهري با اشاره به اهميت توسعه كتاب و كتابخواني، برگزاري نشست‌هاي كتابخوان را يكي از تاثيرگذارترين برنامه‌ها در ترويج فرهنگ مطالعه دانست.

در این نشست تخصصي كه در كتابخانه شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز برگزار شد، كتاب‌هاي تماشاي رنج ديگران و بودن با دوربين توسط محمدحسين نيكوپور معرفي شد.

احسان اكبرپور، ديگر كتابخوان اين نشست بود تا او به معرفي همينگوي خبرنگار را معرفي كرد.

قدرت‌هاي جهان مطبوعات، كتابي بود كه توسط هژير فتحي به حاضران معرفي شد و پس از آن غياث‌الدين ملك‌حسيني كتاب خبر نويسي مدرن را به شركت كنندگان معرفي كرد.

به گزارش ايسنا در اين نشست تخصصي كتابخوان، نجمه اشرفی رستاخیزجان و صفدر دوام شگردهای خبرنویسی و حسن دهقان گزارشگران بزرگ را به شركت كنندگان معرفي كردند.

بازديد خبرنگاران از بخش‌هاي مختلف كتابخانه شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز، يكي از برنامه‌هاي جنبي اين نشست تخصصي كتابخوان بود كه مورد استقبال شركت كنندگان قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: