• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-2374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

افتتاح طرح‌هاي عمراني فرودگاه جهرم/
تكميل فرودگاه تا 2 هفته آينده

طرح‌هاي عمراني فرودگاه جهرم با حضور مديرعامل فرودگاه‌هاي كشور و رئيس كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي افتتاح شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، صبح شنبه 11 شهريور ساختمان‌هاي اداري و حفاظت فيزيكي، طرح روشنايي و تابلوها و دستگاه‌هاي كمك ناوبري هواپيما در فرودگاه جهرم افتتاح شد.

نماينده مردم جهرم و رئيس كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در مراسم افتتاح پروژه‌هاي عمراني فرودگاه جهرم گفت: به‌زودی با الحاق ۸۰ هکتار از زمین‌های مجاور زمینه‌ی فرود و پرواز هواپیماهای پهن‌پیکر در اين فرودگاه مهیا می‌شود .

محمدرضا رضايي‌كوچي افزود: وزیر راه و شهرسازی برای رونق مجدد پروازهای فرودگاه جهرم قول مساعد داده است كه اين مهم با ورود هواپیماهای «ای تی آر» انجام شود.

رضایی خاطرنشان کرد: هدف ما ورود هواپیمای بهتر و با سرعت بیشتر بوده و همین امر دلیل تاخیر در راه‌اندازي پروازهای فرودگاه جهرم بوده است .

رئیس هيئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور نیز از تکمیل فرودگاه جهرم تا دو هفته‌ی آینده خبر داد و گفت: تا ۲ هفته آینده موانع نشست و برخواست هواپیما در فرودگاه جهرم برطرف می‌شود .

رحمت الله مهابادی، با اشاره به مذاکره انجام شده با ایرلاین‌ها و برنامه‌ریزی برای تحقق پروازهای فرودگاه جهرم، گفت: متناسب با افزایش پروازها و جابه‌جایی مسافر برنامه‌های خود را برای توسعه فرودگاه عملیاتی می‌کنیم .

مهابادي اضافه كرد: زیرساخت‌های هوانوردی فرودگاه جهرم کامل است و نیازمندی خاصی در این زمینه وجود ندارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: