• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-1673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

علوي عنوان كرد

تشکیل کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی

کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با هدف تعیین شاخص‌های ایجاد برای سرمایه گذاری در کشور تشکیل شد .

محسن علوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر گفت: کمیته امنیت اقتصادی در کمیسیون امنیت ملی با هدف ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های نظارتی و اقتصادی در جهت حل مشکلات ناشی از وجود ناامنی در حوزه سرمایه گذاری تشکیل شد .

وی گفت که این کمیته به دنبال رسیدن به شاخص‌ها و مولفه‌هایی جهت ایجاد فضای امن اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور است تا سرمایه گذاران با اطمینان خاطر و اعتماد به وجود امنیت اقتصادی به سرمایه گذاری بپردازند و بدانند تحت پوشش و حمایت جمهوری اسلامی ایران می‌توانند به فعالیت‌های اقتصادی سودآور روی ‌آورند .

رئیس کمیته امنیت اقتصادی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه به جلسه روز گذشته این کمیته اشاره و اظهار کرد: کمیته امنیت اقتصادی در حال تشکیل جلسات ابتدایی برای تشخیص مشکلات و حضور مشاوران اقتصادی است که در همین راستا روز گذشته نیز جلسه‌ای را تشکیل داد .

علوی ادامه داد: این جلسات کارشناسی تا مهرماه برگزار خواهد شد تا بعد از تعطیلات کمیته جلسات رسمی‌اش را با حضور دستگاه‌های مختلف برگزار کند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: