• دوشنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اعلام برنامه مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا در شیراز

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس، برنامه‌هاي مرحله مقدماتی چهل و پنجمين دوره‌ي مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا (ASFF) در شیراز را اعلام کرد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس محمد جعفري دوشنبه 13 شهريور در جمع خبرنگاران گفت: صبح جمعه 17 شهريور مجمع عمومي و انتخاباتي هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال دانش‌آموزي و بعداز ظهر جمعه مراسم افتتاحيه و آغاز رقابت‌ها را در برنامه خواهيم داشت.

جعفری با بيان اينكه چهل و پنجمین دوره مسابقات فوتبال دانش‌آموزان آسیا با رقابت 7 تیم خارجی و دو تیم داخلی از 17 الی 25 شهریورماه به میزبانی شیرازبرگزار خواهد شد؛ گفت: مرحله مقدماتی این رقابت‌ها در دوگروه چهار و پنج تيمي از روز 17 شهريور آغاز مي‌شود و مرحله  5 و4 تیمی از17 الی21 شهریور برگزار خواهد شد و مراحل نیمه نهایی و نهایی نیز در روزهای 23 و24 شهریور برگزار می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: در گروه یک این رقابت‌ها تیم‌های فارس، هندوستان، تایلند، اندونزی و کره جنوبی و در گروه دو تیم‌های مالزی، چین، سریلانکا و ایران با هم رقابت مي‌كنند.

جعفری همچنین افزود: قبل از برگزاری افتتاحیه دو مسابقه فوتبال بین تیم‌های هندوستان و تایلند و تیم‌های فارس و اندونزی به ترتیب در ساعت‌های 14 و16 درمجموعه ورزشی حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس همچنین گفت: در روزشنبه ۱۸ شهریور نیز در مجموعه ورزشی بعثت ابتدا از ساعت 15 دیدار تیم‌های فارس و کره جنوبی و سپس در ساعت 17:15دیدار تیم‌های ایران ومالزی برگزار خواهد شد.

جعفری همچنین گفت: در همین روز هم در مجموعه ورزشی حافظیه ابتدا از ساعت 15 دیدار تیم‌های هندوستان و اندونزی و سپس در ساعت 17:15 دیدار تیم های چین وسریلانکا برگزار خواهد شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس همچنین گفت: در روز یکشنبه19 شهریور نیز در مجموعه ورزشی حافظیه ابتدا از ساعت 15 تیم‌های تایلند و اندونزی و سپس در ساعت17:15 تیم های هندوستان و کره جنوبی با هم رقابت مي‌كنند.

جعفری همچنین گفت: دوشنبه20 شهریور نیز ابتدا از ساعت 15 در مجموعه ورزشی بعثت تیم‌های فارس وهندوستان وسپس درساعت17:15 تیم‌های ایران و چین به مصاف هم مي‌روند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس همچنین گفت: در مجموعه ورزشی حافظیه در همین روز ابتدا از ساعت 15 دیدار تیم‌های مالزی سریلانکا وسپس درساعت17:15رقابت تیم‌های تایلند و کره جنوبی برگزار خواهد شد .

جعفری همچنین گفت: سه شنبه ۲۱ شهریور نیز ابتدا از ساعت 15 درمجموعه ورزشی بعثت تیم‌های فارس و تایلند و سپس از ساعت 17 و 15 دقيقه تیم‌های ایران و سریلانکا با هم رقابت مي‌كنند.

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس همچنین گفت: سه‌شنبه 21 شهريور و به شكل همزمان در مجموعه ورزشی حافظیه از ساعت 15 تیم‌های کره جنوبی و اندونزی و سپس از ساعت 17 و 15 دقيقه تیم‌های چین و مالزی مقابل هم صف‌آرايي مي‌كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: