• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-6014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای پنجم شهر شیراز:

خواست مردم فارس در انتصاب استاندار مد نظر قرار گیرد

رئیس شورای پنجم شهر شیراز با اشاره به احتمال تغییر مدیر ارشد استان فارس، از رئیس جمهور خواستار توجه به خواست و نظر مردم در انتصاب استاندار آینده فارس و استفاده از نیروهای بومی شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید احمدرضا دستغیب، در نطق قبل از دستور جلسه علنی فوق العاده شورای اسلامی شیراز گفت: استان فارس در طول تاریخ مرکز علم وادب و شعر و معرفت بوده و امروز هم مرکز ترانزیت شمال و جنوب، مرکز سیاسی، دانش و فضیلت و اخلاق است.

او اعتقاد دارد که بومی نبودن مدیریت ارشد استان فارس موقعیت ممتازه این استان در عرصه های مختلف را با مخاطره مواجه می کند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در سالیان اخیر مردم فارس با وجود برخورداری از نیروهای کارآمد و توانمند، در خصوص داشتن استاندار بومی به حق خود نرسیده اند.

دستغیب افزود: استان فارس طی این سال ها از بابت کم توجهی به مدیر بومی دچار خسارت و آسیب شده است، لذا از رئیس جمهور محترم می خواهیم که حق مردم را در انتصاب استاندار بومی در نظر بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شیراز در بخشی از نطق خود ضمن انتقاد به سازمان ملل و سکوت این سازمان در قبال کشتار مسلمانان میانمار، خواستار پیگیری موضوع توسط دستگاه دیپلماسی کشور شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: