• جمعه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-981-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرپرست فدراسیون ورزش مداس کشور:

توسعه رویدادهای ورزشی آسیا کلید تعامل کشورها است

سرپرست فدراسیون ورزش مداس کشور گفت: توسعه رویدادهای ورزشی آسیا در دهه آینده، کلید تعامل بیشتر کشورهای آسیایی محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حمیدرضا صائبی جمعه 17 شهریور در چهل و پنجمین مجمع عمومی فدارسیون ورزش مدارس آسیا در شیراز  گفت:مایه مباهات و مسرت  است که  فدارسیون ورزش مداس جمهوری اسلامی ایران میزبانی چهل و پنجمین دوره مسابقات فوتبال مدارس آسیا را  به عهده گرفته است .

سرپرست فدراسیون ورزش مداس کشور تاکید کرد: اطمینان دارم با همفکری و تبادل نظر در این مجمع خواهیم توانست گام های بلندی در پیشبرد فعالیت ها و برنامه هایمان برداریم .

صائبی گفت: اصولا رویدادهای ورزشی فرصت گرانبهایی برای گردهمایی دانش آموزان و تبادل افکار و ایده های فرهنگی  ،اجتماعی و  ورزشی استفاده کنند.

وی افزود: تاریخ طولانی و غنی تمدن های آسیایی میراث گرانقدری است وآگاهی هرچه بیشتر مردم ما  از یکدیگر، گامی مهم در جهت تعالی فرهنگ و امری حیاتی برای  ثبات  دراز مدت این قاره کهن به‌شمار می‌رود.

سرپرست فدراسیون ورزش مداس کشور گفت:کشورهای همسایه در قاره آسیا همواره  با هم تعاملات فرهنگی و  ورزشی زیادی داشته اند  و از ایداه های هم برای رشد و توسعه اجتماعی بهره مند شده اند .

وی تاکید کرد: برآوردها نشان از توسعه رویدادهای  ورزشی آسیا در دهه آینده ،کلید تعامل بیشتر کشورهای آسیایی خواهد شد .

صائبی با تاکید بر اینکه " با آینده ای که امروز آغاز می شود ،به جهانیان نشان می دهد که ورزش در آسیا  از چه اهمیت مضاعفی برخوردار است" افزود: این مسابقات بهترین بستر برای  ارتقاء و آشنایی  دانش آموزان با فرهنگ های مختلف آسیا و بهبود و اتقاء سلامتی جسمانی ، روحی و روانی آنها  است .

وی گفت: فدراسیون ورزش مدارس جمهوری اسلامی ایران تا کنون میزبان 3 دوره مسابقات آسیایی را تجربه کرده و در آینده نیز تلاش می کنیم تا میزبانی های بیشتری را پذیرا باشیم و از گسترش همکاری های علمی، آموزشی و فرهنگی در جهت توانمند سازی فوتبال آسیا  و تبادلات فرهنگی با کشور های عضو استقبال می کنیم .

سرپرست فدراسیون ورزش مداس کشور گفت: آینده فوتبال مدراس آسیا با تصمیمات امروز  ما رقم می خورد و شکوفایی فردا در گرو همکاری و پیوند ما است .

صائبی گفت: ما برای تقویت پیوند ها به نقاط مشترک تاکید کنیم و تفاوت ها را با گفتگو به نقاط قوت تبدیل کنیم و به فکر افق بلند مدت تر ، نگاه یکپارچه و پیوند نزدیک تر هستیم .

به گزارش ایسنا، رقابت‌های فوتبال دانش‌آموزان آسیا از عصر امروز جمعه 17 شهریور در شیراز آغاز می‌شود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: