• جمعه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-6314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جمع‌آوری لباس‌های زاپ‌دار در شیراز

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان فارس گفت: جمع‌آوری لباس‌های زاپ‌دار (زخمی یا پاره) از فروشگاه‌های عرضه‌کننده در شیراز، در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس فارس، سرهنگ جوکار گفت: پلیس ضمن بازرسی و برخورد با‌فروشگاه‌های عرضه کننده پوشاک ناهنجار و غیر متعارف منقوش به‌ نمادهای ضدفرهنگی و شیطان‌ پرستی غربی و شلوارهای موسوم به شلوارهای سبک غربی یا به اصطلاح شلوارهای پاره درنقاط مختلف شهر، اقدام به اعمال قانون، در قالب تذکر، اخطار، اخذ تعهد و پلمب کرده است.

وی با بیان اینکه اقدامات پلیس با هماهنگی مقام و مرجع قضایی انجام می‌شود، گفت: در خلال بازدیدها، ماسک‌های ممنوعه مربوط به گروه‌های منحرف غربی اعم از بال‌ماسکه، چهره‌های شیطانی، جشن‌های هالوینی، نمادهای عرفان‌های منحرف و گروه‌های شیطان‌پرستی از ویترین مغازه‌ها جمع‌آوری و از معرض دید مشتریان خارج شد.

جوکار یادآور شد که تمام فروشندگان بخصوص در‌ مراکز بزرگ خرید باید برای ساماندهی و تسریح در روند صدور مجوزهای کسب، کارت‌های تصدی و مباشرت فروشندگان به مبادی ذیربط مراجعه کنند.

براساس گزارش پلیس برخی فروشگاه‌ها با عرضه البسه منقوش به علامت‌های گروه‌های منحرف و لباس‌های پاره می‌کنند که این اقدام باعث ایجاد جو نگرانی و اعتراض  خانواده‌ها و اعتراضات مردمی در فضای مجازی  شده است.

جوکار با هشدار به عرضه کنندگان این نوع البسه مخالف با ارزش‌های اسلامی و ایرانی، اعلام کرد که در بازدیدهای مرحله‌ای اگر تکرار عرضه این‌گونه لباس‌ها دیده شود، با هماهنگی دستگاه قضایی برخورد با متخلفان تشدید می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: