• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-3774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

قنبري خبر داد

بازگشايي 28 واحد صنعتي در فارس

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان فارس با اشاره به بازگشايي 28 واحد صنعتي در شهرك‌هاي فارس، گفت: اين اقدام زمينه بازگشت حدود 300 نفر را به كار فراهم كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس، شاهپور قنبري گفت: واحدهاي صنعتي فعال شده در شهرك‌هاي صنعتي سنگ خرمبيد، بزرگ شيراز، سنگ ني ريز، آباده، انجيره مرودشت، ده فاضل ني ريز، لار، فيروزآباد و داراب قرار دارد.

او با بيان اينكه براي راه‌اندازي مجدد اين واحدهاي صنعتي 170 ميليارد ريال سرمايه‌گذاري انجام شده است، گفت: اجراي طرح رونق توليد با هدف فعال كردن واحدهاي راكد و از طريق اختصاص تسهيلات و اجراي طرح عارضه يابي و رفع مشكلات واحدهاي صنعتي از برنامه‌هايي است كه زمينه بازگشت واحدهاي صنعتي راكد به چرخه توليد را فراهم مي‌كند.

قنبري راه‌اندازي واحدهاي راكد و تعطيل را از اولويت‌هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران دانست و به اجراي مرحله جديد طرح كلينيك صنعت در شهرك‌هاي صنعتي استان فارس اشاره كرد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس گفت: در اين طرح با حضور گروه‌هاي مشاور در شهرك‌هاي صنعتي، واحدهاي صنعتي ارزيابي شده و براي فعال كردن  واحدهاي راكد نيز برنامه‌ريزي و هدف گذاري مي‌شود .

قنبري با بيان اينكه واحدهاي صنعتي متقاضي دريافت خدمات طرح ياد شده بايد ضمن مراجعه به نشاني اينترنتي   www.isipo.ir ثبت‌نام كنند، افزود: پس از شناسایی واحدهای متقاضیِ عارضه‌یابی و تجمیع فرم‌های مربوطه، با تشکیل کمیته کارشناسی با حضور مشاوران صنعتی و دانشگاهی، موارد به کلینیک صنعت معرفی می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: