• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-3874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معرفي 60 طرح اقتصادي جهرم به بنياد بركت

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان جهرم گفت: تعداد ۶۰ طرح اقتصادي با هدف ايجاد بسترهاي توليد و اشتغال براي بررسي و تصويب به بنياد بركت معرفي شده است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، علي‌رضا صحرائيان دوشنبه 20 شهريور در حاشيه جلسه نمايندگان اداره‌هاي مرتبط با سرمايه‌گذاري و كارشناسان بنياد بركت در جهرم، گفت: در اين جلسه موانع و مسائل پيش روي اشتغال در شهرستان و راهكار‌هاي حل و فصل اين مسائل، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

صحرائيان خاطرنشان كرد: در اين جلسه ۶۰ طرح اقتصادي مربوط به سرمايه‌گذاران بخش خصوصي و چگونگي جلب مشاركت بنياد بركت مورد ارزيابي و بررسي قرار گرفت.

فرماندار ويژه شهرستان جهرم گفت: اين طرح‌ها براي تأييد نهايي به دفتر بنياد بركت در تهران ارسال شد.

مدیر اقتصاد سرمایه‌گذاری بنیاد برکت نیز در کارگروه اقتصاد مقاومتی با اعلام آمادگی این بنیاد برای سرمایه‌گذاری اقتصادی در جهرم گفت: هدف از تشکیل این بنیاد ایجاد اشتغال پایدار و رفاه مردم به ویژه محرومان جامعه است .

یاسر خطیبی با اشاره به چگونگی سرمایه‌گذاری این بنیاد، افزود: بنیاد برکت به صورت خرید سهام شرکت با حداقل ۳۴ درصد و حداکثر ۴۹ درصد با سرمایه‌گذار شراکت می‌کند .

وی ادامه داد:قرارداد این بنیاد با سرمایه‌گذار پنج ساله است و بعد از پنج سال سهام خود را به شرکا خود می‌فروشد و به نسبت سهم خود در سود و ضرر شرکت سهیم است .

خطیبی تصریح کرد: این بنیاد در زمینه‌های کشاورزی، دامپروری، گیاهان دارویی، صنایع چوب و کاغذ، صنایع ساختمانی، تبدیلی و برقی و غیره سرمایه‌گذاری می‌کند‌ .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: