• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-1973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اجتماع بزرگ مدافعان حرم و میثاق با ولایت در شیراز برگزار شد

اجتماع بزرگ مدافعان حرم، میثاق با ولایت و یادبود شهید حججی در مسجد ابوالفضل(ع) محله سنگ سیاه شهر مقدس شیراز برگزار شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مدیر حوزه‌های علمیه تحت اشراف نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس، در اجتماع بزرگ مدافعان حرم، میثاق با ولایت و یادبود شهید حججی در شیراز گفت: اسلام یك دین كاملاً اجتماعی محسوب می‌شود و اجتماع برای آن هم مهم‌تر از بقیه موارد است.

حجت‌الاسلام شیخ حسین ایمانی، گفت: امروزه تمام امكانات استكبار جهانی و دشمنان اسلام بر این مسئله معطوف شده است تا اسلام ناب محمدی(ص) را از بین ببرند و گواه این ادعا نیز اتفاقاتی است كه در سوریه، یمن، عراق، میانمار و غیره در حال رخ دادن است .

ایمانی با یادآوری اینكه هر روز تعداد بیشماری از مسلمانان به جرم مسلمان بودن از بین می‌روند، گفت: اسلام وهابیت و تكفیری‌ها به هیچ عنوان جنبه اجتماعی ندارد چرا كه هر عقیده‌ای مخالف عقاید خودشان را محكوم به مرگ می‌كنند .

وی با بیان اینكه امروز دشمنان اسلام تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی انجام می‌دهند، ادامه داد:‌ دعوای غرب با نظام جمهوری اسلامی ایران نیز به تنها به خاطر نظام اسلامی است بلكه پیروزی‌های این نظام و صدور انقلاب اسلامی آن‌ها را جری‌تر كرده است .

ایمانی در ادامه رشادت‌های مدافعان حرم را یادآور شد و آنان را عاملی برای دستیابی امنیت هرچه بیشتر ملت مسلمان اعلام كرد و گفت: این‌ها همگی نشان دهنده جنبه اجتماعی بودن اسلام است .

مدیر حوزه‌های علمیه تحت اشراف نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس گفت: امروز برخی شبهه ایجاد می‌كنند كه چرا باید در سوریه به جنگ برویم در حالی كه باید به آنان پاسخ داد كه آیا برای دفاع از خانه خود باید حتماً اجازه دهیم آنان به خانه ما بیایند تا وارد جنگ با آنان شویم؛ كدام عقل سلیمی چنین اجازه‌ای‌ را می‌دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: