• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-7714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سخنگوی شورای اسلامی شیراز:

شهردار منتخب شیراز ارائه لیست‌های پیشنهادی مدیران شهرداری را تکذیب کرد

سخنگوي شوراي اسلامي شهر شيراز گفت: با توجه به طرح شايعاتي در خصوص ارائه ليست‌هاي پيشنهادي براي تصدي مسئوليت‌هايي در شهرداري به شهردار منتخب، آقاي معافيان اين موضوع را تكذيب و تصریح کرده است که شخصا در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد.

علي ناصري در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس گفت: بعد از طرح سئوالاتي از سوي خبرنگاران در خصوص تهيه و ارائه ليست‌هاي پيشنهادي براي تصدي پست‌هاي مديريتي در شهرداري توسط افراد و گروه‌ها، موضوع را با شهردار منتخب شيراز مطرح کردم و ایشا صراحتا وجود و ارائه چنين ليست‌هايي را كاملا تكذيب و رد كرده است .

او با بيان اينكه شخصا با عبدالحميد معافيان، شهردار منتخب شيراز پيرامون موضوع صحبت كرده است، گفت: آقاي معافيان تاكيد دارد كه بعد از آغاز كار رسمي به‌عنوان شهردار، ضمن حفظ امنيت شغلي تمام دلسوزان، متخصصان و افراد متعهد و كارآمد، اگر قرار باشد در خصوص تصدي مسئوليت‌ها تصميم‌گيري خواهد كرد .

ناصري همچنين شايعه‌ي امضاء نشدن حكم شهردار منتخب شيراز در وزارت كشور را رد كرد و گفت: آنچه مطرح شده و می‌شود بیشتر شایعاتی است که نباید به آنها دامن زده شود.

او تصریح کرد: تاکنون هیچ نامه‌ای در خصوص رد یا تائید حکم شهردار شیراز به شورا ارسال نشده است؛ قطعا اطلاع رسانی از طریق خبرگزاری‌ها و رسانه‌های رسمی انجام می‌شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد که اخبار رسمی و دقیق تنها از طریق رسانه‌های رسمی و قانونی کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

ناصری ابراز امیدواری کرد که حكم شهردار شیراز نیز به همراه حكم شهرداران ساير كلان‌شهرهاي كشور امضا و ابلاغ خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: