• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-4274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مديركل استاندارد فارس:

معدوم شدن 12 هزار شير معيوب سيلندر گاز در فارس/
65 درصد تاسيسات شارژ گاز استاندارد است

مديركل استاندارد فارس گفت: در راستاي نظارت بر ايستگاه‌هاي شارژ سيلندر گاز مايع در استان فارس كارشناسان اين اداره كل تعداد 12 هزار شير معيوب سيلندر گاز مايع را توقيف و معدوم كردند .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، مرتضي رهنما سه‌شنبه 21 شهريور در جمع خبرنگاران گفت: از ابتداي سال تاكنون جايگاه‌هاي شارژ سيلندرهاي گاز مايع در فارس حداقل 2 بار بازديد و تعدادي از شيرهاي معيوب و غيراستاندارد از رده خارج شده است.

وي با بيان اينكه  65 درصد از تاسيسات شارژ گاز مايع در فارس تاييديه استاندارد دارد، گفت: مابقي اين تاسيسات نيز مراحل استاندارد سازي را طي مي‌كنند.

مديركل استاندارد فارس افزود: استفاده از سيلندر گاز مايع نيازمند رعايت اصول ايمني بويژه توجه به تاييديه استاندارد، نحوه شارژ سيلندرها، نحوه نگهداري و همچنين شير و اتصالات آن است و مصرف كنندگان بايدبه آن توجه كنند.

رهنما گفت: از ابتداي سال تاكنون 1800 مورد بازرسي و نمونه برداري از واحدهاي توليدي تحت پوشش انجام و بيش از 1500 نمونه محصول توليدي استان فارس آزمون استاندارد شده است.

مديركل استاندارد فارس با اشاره به اينكه 2 واحد توليد بتن غيرمجاز در شهرستان فيروزآباد پلمب شده است، گفت: اين 2 واحد علي‌رغم تذكرها و اخطارهاي مكرر، به توليد بتن آماده غير استاندارد مشغول بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: