• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-1781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

پایان مرحله گروهی رقابت‌های دانش‌آموزان آسیا

با انجام چهار مسابقه در پنجمین روز برگزاری رقابت‌های فوتبال دانش‌آموزان آُسیا، مرحله گروهی به پایان رسید و تکلیف تیم‌های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، در آخرین روز  بازی‌های  مرحله گروهی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا (ASFF) عصر سه‌شنبه 21 شهریور، در گروه A تیم‌های فارس و تایلند در مقابل هم صف آرائی کردند که در پایان فارس با نتیجه چهار بر صفر، حریف را شکست داد.

بازی تیم‌های کره‌جنوبی و اندونزی نیز از همین گروه با نتیجه 2 بر یک به نفع کره‌جنوبی تمام شد. با پایان  بازی‌های مرحله مقدماتی در گروه A این رقابتأها، تیم‌های اندونزی و کره‌جنوبی به مرحله یک چهارم ‌نهایی صعود کردند.

در گروه B این رقابت‌ها نیز عصر چهارشنبه در دو ورزشگاه حافظیه و بعثت ایران و سریلانکا و چین و مالزی همزمان با هم دیدار کردند که در نهایت تیم ایران موفق شد با نتیجه 9 بر صفر سریلانکا را از پیش رو بردارد و به عنوان تیم اول گروه خود شناخته شود.

تیم مالزی نیز با شکست چین به عنوان تیم دوم گروه B به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

تیم‌ها امروز چهارشنبه 22 شهریور استراحت خواهند کرد و روز پنجشنبه بازی‌ها در مرحله یک‌چهارم نهایی دنبال می‌شود و تیم‌ها برای تعیین فینالیست‌‌ها مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد.

بازی‌های رده بندی و فینال این مسابقات نیز روز جمعه 24 شهریور ماه در ورزشگاه  بعثت برگزار خواهد شد .

براساس این گزارش تیم‌های سریلانکا و تایلند ساعت ۹ و پانزده دقیقه صبح پنجشنبه در ورزشکاه حافظیه برای کسب عناوین هفتم و هشتم و تیم‌های فارس با چین در ساعت ۱۱ و پانزده دقیقه در ورزشگاه حافظیه برای کسب عنوان پنجم وششم با هم به رقابت خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است که تیم منتخب فارس به عنوان تیم میهمان در گروه اول این رقابت‌ها حضور داشت و با وجود کسب 7 امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه دوم گروه خود، به مرحله بعد صعود نکرد و به جای این تیم کره جنوبی با 5 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: