• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-8114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس پليس فارس اعلام كرد:

كشف حدود 340 كيلوگرم ترياك در داراب

رئيس پليس استان فارس از كشف حدود 340 كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك توسط ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب و طي 2 عمليات جداگانه خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از سايت پليس فارس، سردار احمدعلي گودرزي اعلام كرد: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان داراب در حين كنترل محول مواصلاتي بندرعباس به داراب، به يك دستگاه خودروي وانت مزدا ظنين شده و بعد از مسافتي تعقيب و گريز اين خودرو را متوقف كردند.

او با بيان اينكه از خودروي ياد شده بالغ بر 275 كيلوگرم ترياك كشف شد، به بازداشت يك متهم در ارتباط با اين پرونده خبر داد و گفت: در عملياتي ديگر نيز ماموران انتظامي شهرستان داراب از دپوي مقداري مواد مخدر در يكي از روستاها مطلع شده و بعد از هماهنگي با مقام قضايي و بازرسي محل 64 كيلو و 500 گرم ترياك كشف كردند.

گودرزي با تصريح اينكه تلاش پليس براي دستگيري قاچاقچي مواد مخدر و تحويل به مقام قضايي ادامه دارد، از شهروندان درخواست كرد كه اطلاعات خود را پيرامون اقدامات مربوط به قاچاق موادمخدر، با فوريت‌هاي پليسي 110 درميان بگذارند.

فرمانده انتظامي فارس همچنين كشف مقادير قابل توجهي روغن قاچاق مربوط به ژنراتور در شهرستان ممسني خبر داد و گفت: اين محموله از يك تريلر كشف شده است.

گودرزي خاطرنشان كرد: ماموران پليس آگاهي شهرستان ممسني در اجراي طرح مبارزه با قاچاق كالا و ضمن كنترل محور قائميه به نورآباد يك دستگاه تريلر مشكوك را متوقف كرده و در بازرسي از آن 45 بشكه روغن ژنراتور قاچاق كشف كردند.

رئيس پليس فارس حجم روغن كشف شده قاچاق را 9 هزار و 900 ليتر و ارزش تقريبي اين محموله را حدود 13 ميليارد ريال اعلام و اضافه كرد: راننده تريلر دستگير و براي سير مراحل قانوني تحويل مقام قضائي شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: