• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-2273-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جانشین رئيس سازمان بسیج مستضعفین عنوان كرد:

حضور 7 ميليون نفر در اردوهاي راهيان نور سال 95

جانشين رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: سال گذشته بیش از هفت میلیون نفر توفیق حضور در اردوهاي راهیان نور را كسب كردند كه 80 درصد آنان براي اولين بار به كربلاي ايران عزيمت مي‌كردند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از سايت تنوير سپاه فجر فارس، سردار پاسدار علي فضلي در آئين تجلیل از خادمان راهیان نور استان فارس، با بیان اینکه راهیان نور به مثابه یک فناوری برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده است، گفت: حضور شما خادمان شهدا در عرصه انتشار ارزش‌های دفاع مقدس یک توفیق است.

وی با بیان اینکه راهیان نور حلقه فصل امت و ارزش‌ها محسوب مي‌شود، گفت: دفاع مقدس الگویی برای همه نسل‌ها و عرصه‌ای برای تربیت جوانان است و علاوه بر این ها امروز شاهد افزایش چشمگیر حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور هستیم .

جانشین رئيس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طِی یک سال هشتاد هزار نفر از استان فارس به راهیان نور اعزام شده‌اند، گفت: همراه شدن یک خادم الشهید با هر کاروان از ابتکارات استان فارس بوده است.

فضلي گفت: در زمینه راهیان نور شاهد رشد بسیار خوبی در فارس بوده‌ایم و این استان با تربیت چهار هزار خادم الشهید در کشور زبانزد است؛ اين ابتكار فارس توسط ساير استان‌ها الگوبرداري شده است.

اين مقام نظامي با بیان اینکه راهیان نور مهمانی شهدا و حج بصیرتی است، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس، شهدا و راهیان نور به هیچ گروه و صنفی وابستگی ندارند و متعلق به همه مردم از همه سلایق هستند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: