• یکشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

ايجاد 30 هزار شغل در بازارچه‌هاي شيراز

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت : بیش از ۳۰ هزار نفر در بازارچه های دائمی، فصلی و میدان مرکزی شهر شیراز اشتغال دارند

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، شهرام منصوري يكشنبه 2 مهر هدف از ایجاد بازارچه‌هاي دائمي، فصلي و ميدان مركزي را کنترل قیمت، ایجاد درآمد پایدار، اشتغالزایی و خدمات دهی مناسب به شهروندان دانست.

او گفت: با ایجاد این بازارچه‌ها در محلات مختلف علاوه بر دسترسی آسان، عرضه مستقیم محصولات و کاهش تقاضای سفر به مرکز شهر می‌توان بر عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در سبد خانواده‌ها نظارت کرد.

منصوري با بيان اينكه در یک سال گذشته 18 بازارچه محلی عرضه کالا ایجاد شده است، گفت: تعداد این بازارچه‌ها كه به عرضه مستقيم محصولات كشاورزي، پروتئيني و لبنياتي اشتغال دارند، هم اينك به 34 باب رسيده است.

وی در خصوص نحوه قیمت گذاری اجناس عرضه شده در این بازارچه‌ها نيز گفت: قیمت‌ها از طریق میدان مرکزی به صورت هفتگی اخذ و با کمترین میزان سود محاسبه به غرفه داران اعلام می‌شود.

منصوري گفت: قيمت‌هاي اعلامي از طریق مانیتورهای نصب شده در بازارچه‌ها در معرض دید شهروندان قرار دارد و اين امكان براي افراد وجود دارد كه ا زطريق مانيتورينگ و ترازوهاي شاخص تعبيه شده، شخصا به‌عنوان ناظر بر عملكرد غرفه‌داران نظارت كنند.

به گفته اين مقام مسئول نظارت بر بازارچه‌هاي میوه و تره بار مداوم بوده و ناظرین سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداري شيراز دنبال مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: