• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون فني شهراري شيراز:

پروژه‌هاي عمراني شيراز متوقف نشده است

معاون فني و عمراني شهرداري شيراز گفت: هيچ‌يك از پروژه‌هاي عمراني شهرداري در شيراز متوقف نشده اما روند كار در بعضي پروژه‌ها كند است.

آرش فرج‌زاده در گفت و گو با ايسنا منطقه‌ي فارس، گفت: بعد از حضور شوراي پنجم هيچ دستوري از سوي مديريت شهري مبني بر توقف پروژه‌هاي عمراني در شيراز صادر نشده است.

فرج‌زاده گفت: تمام تلاش مجموعه شهرداري تداوم اجراي پروژه‌هاي عمراني است و كميسيون عمران و حمل و نقل شورا هم بررسي پروژه‌ها را در دستور كار دارد.

معاون فني و عمراني شهرداري شيراز با بيان اينكه در شش ماه نخست امسال ميزان وصولي مطالبات شهرداري نزديك به 50 درصد حد مورد انتظار بوده است، گفت: كاهش سطح درآمد شهرداري، بر پروژه‌هاي عمراني هم تاثيرگذار خواهد بود.

او يكي از نگراني‌هاي شهرداري شيراز را عمل نكردن بانك‌ها به تعهدات مالي دانست و گفت: طي 6 ماه گذشته بانك‌ها در موضوع پرداخت تسهيلات و ايجاد ال‌سي، اقدامي انجام نداده‌اند؛ نيامدن اين اعتبارات به سيستم شهرداري قطعا از سرعت امور خواهد كاست اما روند پروژه‌ها متوقف نخواهد شد.

فرج‌زاده با بيان اينكه بخش مهمي از پروژه‌هاي عمراني شهرداري نيمه تمام است، گفت: پروژه‌هاي شهرداري شيراز بين 20 تا 90 درصد پيشرفت فيزيكي دارد و براي تكميل بايد اعتبارات لازم به آنها تزريق شود.

معاون فني شهرداري شيراز گفت: براي ادامه روند اجرايي حدود 400 پروژه نياز به تامين مصالح ساختماني مورد نياز و در مورد 240 پروژه نياز به تامين تجهيزات و ماشين‌آلات داريم.

فرج‌زاده در عين‌حال با اشاره به اينكه طي سال‌هاي اخير شاهد افزايش فعاليت‌هاي عمراني در شهرداري شيراز بوده‌ايم، گفت: شهرداري شيراز در كشور و بعد از شهرداري تهران به لحاظ بودجه و پروژه‌هاي عمراني رتبه دوم را در اختيار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: