• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تبادار:

مسئولان فارس مصمم به تكميل پروژه‌هاي عمراني هستند

استاندار فارس در اين بازديد با بيان اينكه منابع اعتباری پشتوانه و اساس پیشرفت پروژه‌ها است، مسئولان را مصمم به تکمیل پروژه‌های استان دانست.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي استانداري فارس، اسماعيل تبادار، چهارشنبه 5 مهر در بازديد از موزه مشاهير استان و تالار بزرگ شيراز، گفت: اين پروه‌ها از موثرترين پروژه‌هاي فرهنگي شيراز محسوب مي‌شود.

تبادار با بيان اينكه علي‌رغم تلاش‌هاي انجام شده پيشرفت اين پروژه‌ها كند بوده است، گفت: با توجه به محدوديت‌هاي مالي موجود، تلاش خواهد شد تا با اختصاص اعتبار روند اجرايي اين پروژه‌ها با شتاب و سرعت بيشتري ادامه يابد .

استاندار فارس خاطرنشان كرد: در كنار ظرفيت‌هاي فراوان استان، پيشينه و غناي  فرهنگي آن بيشتر به چشم مي‌آيد و از اين رو بايد به پروژه‌هاي فرهنگي توجه بيشتري داشت.

استاندار فارس همچنين در بازديد از بيمارستان شماره 2 نمازي شيراز، گفت: در حال حاضر تامين اعتبار، مهمترين موضوع پروژه‌ها در كل كشور به‌شمار مي‌رود اما خوشبختانه اعتبار اين پروژه تامين شده است.

تبادار با تصريح اينكه بايد تلاش شود تا مشكلات جانبي پروژه مرتفع شود، گفت: اين پروژه درماني به جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم احداث مي‌شود و در مسير اجرايي آن نيز بايد حق و حقوق مالكان واقعي اراضي براساس قانون پرداخت شود .

تبادار تاكيد كرد كه همه مسئولان و دستگاه‌هاي مربوطه بايد در كنار يكديگر قرار گيرند تا روند اجراي اين بيمارستان با سرعت بيشتري ادامه يابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: