• دوشنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-1174-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آذرماه جهرم ميزبان نمایشگاه از ایده تا درآمد است

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری با عنوان «از ایده تا درآمد» آذرماه ماه در جهرم برپا می‌شود .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، محمد دانش‌نيا، افزود: نمايشگاه از ايده تا درآمد با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و مجموعه‌های تولیدی، صنعتی و کشاورزی برپا می‌شود.

او زمان دقيق برپايي اين نمايشگاه اقتصادي را 13 تا 18 آذرماه به ‌مدت 5 روز و مكان آن را مصلای جهرم اعلام و اضافه كرد: همه دستگاه‌ها بايد براي برپايي نمايشگاهي باكيفيت و تاثيرگذار همراه باشند.

دانش‌نيا با اشاره به اینکه بیش از 35 غرفه برای برپایی این نمایشگاه در نظر گرفته شده است، بیان کرد: معرفی طرح‌های سرمایه‌گذاری، آشنایی مردم با تجارت الکترونیکی، آشنایی با مشاغل خانگی و دوره‌های آموزشی الگوی کشت، معرفی ظرفیت‌های جدید(گمرک، شهرک‌های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی) در جهرم را از اهداف راه‌اندازی این نمایشگاه است .

يكي از اعضاي كارگروه تخصصی نمایشگاه از ايده تا درآمد نیز گفت: لازمه هر کار مطلوب بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود است .

جمال جوادی با تاکید بر لزوم بسیج تمام امکانات برای برپایی این نمایشگاه، افزود: معرفی تولیدات و صنایع بومی شهرستان جهرم از جمله اهداف راه‌اندازی نمایشگاه «از ایده تا درآمد» است .

جوادي تشویق صاحبان سرمایه به سرمایه‌گذاری در شهرستان جهرم را از دیگر اهداف تشکیل این نمایشگاه دانست و خاطرنشان کرد: توجه به شعار سال و حمایت از تولیدات بومی بر اساس بند 9 سیاست‌های اقتصاد مقاومتی زمینه‌ساز ایجاد برپایی این نمایشگاه در شهرستان جهرم بوده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: