• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-1374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اختصاص مشوق براي سرمايه‌گذاران صنعتي در فارس

رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس اختصاص مشوق‌هاي حداكثري به سرمايه‌گذاران صنعتي با هدف جذب بيشتر سرمايه‌گذار خصوصا در شهرك‌هاي كم تقاضا را از اولويت‌ها اعلام كرد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، احد فتوحي در اولين جلسه هيئت مديره شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس گفت: براي فعال كردن شهرك‌هاي صنعتي كم تقاضا و اشتغالزايي بهتر با استفاده از ظرفيت‌هاي قانوني و آيين نامه‌هاي موجود مشوق‌هايي براي سرمايه‌گذاران در نظر گرفته شده است.

او تاكيد كرد كه اين مشوق‌ها با مجوز هيئت مديره شركت و هماهنگي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در نظر گرفته و اعمال مي‌شود.

فتوحي با بيان اينكه اعتبارات زيادي براي اجراي زيرساخت‌ها در شهرك هاي صنعتي هزينه شده است، گفت: تنها راه جذب سرمايه گذار ارائه بسته‌هاي تشويقي و ارائه تخفيفات حداكثري به صنعتگران است تا سبب تشويق و ترغيب آنان به ايجاد اشتغال و راه اندازي واحد هاي صنعتي شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه با تاكيد بر استفاده از ظرفيت هاي ملي براي ارتقاي جايگاه بخش صنعت و اشتغال در شهرك ها و نواحي صنعتي استان فارس گفت: در اين زمينه با تعامل بين نمايندگان مردم در خانه ملت و مديريت ارشد استان و نيز رايزني و مذاكره با مديران در سطوح ملي نهايت تلاش خود ا براي اختصاص مشوق هاي بيشتر براي صنعتگران استان فارس بكار خواهيم بست .

فتوحي همچنين از اختصاص مشوق هاي حداكثري سرمايه گذاري به طرح هاي صنعتي داراي اشتغال بالا خبر و ادامه داد: چنانچه سرمايه گذار در برنامه زمان بندي مشخص شده نسبت به راه اندازي واحد صنعتي اقدام و در اين زمينه ايجاد اشتغال كند با استفاده از اختيارات هيات مديره شركت ،مشوق هاي حداكثري اختصاص خواهيم داد .

وي تاكيد كرد: در اين زمينه به محض بهره برداري از واحدهاي صنعتي در مهلت تعيين شده، بخشودگي 10 درصدي تعيين شده اعمال و تخصيص داده خواهد شد.

فتوحي با اشاره به اينكه اكثر اختيارات سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به هيئت مديره‌ شهرك‌هاي صنعتي در استان‌ها تفويض شده است، گفت: اين اقدام گامي موثر براي تسريع در ارائه خدمات و اختصاص مشوق‌ها به صنعتگران و سرمايه‌گذاران است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: