• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-3814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو هیئت رئیسه شورای شیراز:

شورای شیراز شهرداری را به فرد شایسته ای می سپارد

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز با تاکید براینکه انتخاب عبدالحمید معافیان، بهترین انتخاب بود، گفت: اعضای شورا تلاش می کنند انتخاب فرد جایگزین را با دقت دنبال کنند تا شهرداری به فرد شایسته ای سپرده شود.

به گزارش ایسنا منطقه ی فارس، لیلا دودمان در نطق قبل از دستور جلسه ی علنی عصر یکشنبه 16 مهر شورای شهر شیراز با دفاع از انتخاب اول اعضای شورا برای تصدی پست شهرداری را بهترین انتخاب دانست و تاکید کرد: عده ای آنچه خواست منتخبان مردم و در اصل خواست مردم شیراز بود توسط عده ای  برنتابیدند.

او با تاکید براینکه مصالح شیراز اولویت دارد، به چالش هایی که در ابعاد درآمدی و اجرایی شهرداری به واسطه سوء مدیریت در گذشته به آن مبتلا است، گفت: تلاش می کنیم با انتخاب جایگزین، اخلال ایجاد شده در مدیریت شهری را به سرعت و قاطعیت ساماندهی کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به مناسبت های ملی، بین المللی و فرهنگی پیش رو، به روزهای جهانی معلم و کودک اشاره و اضافه کرد: آموزش یکی از پایه های اصلی شکل گیری فرهنگ متعالی شهر نشینی است که انتظار می رود با تاثی از آموزه های اسلامی و فرهنگ غنی ایرانی، جدی تر گرفته شود.

دودمان خاطرنشان کرد: متاسفانه معماری شهری برای گروه های خاص اصلا مناسب نیست؛ سالمندان، نابینایان، ناشنوایان، معلولین و ... از گروه هایی هستند که  در طراحی شهری نادیده گرفته شده اند و این مناسب شهر فرهنگی شیراز نیست .

او با اشاره به اعطای جایزه نوبل صلح به کمپین بین المللی نابودسازی سلاح های هسته ای، گفت: شهر شیراز افتخار دارد که یکی از سازمان های غیر دولتی شیرازی عضو این کمپین است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: