• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-4314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس كل دادگستري فارس مطرح كرد:

افزايش اعتماد شهروندان در فارس به پليس

رئيس كل دادگستري استان گفت: رضايتمندي مردم و اعتماد به نيروي انتظامي استان نسبت به سال هاي گذشته افزايش چشمگيري داشته است .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از سايت پليس فارس، علي القاصي‌مهر در نشست مشترك مسئولان انتظامي و قضايي استان فارس، ضمن تبريك به مناسبت هفته ناجا، افزود: هفته نيروي انتظامي فرصت بسيار مناسبي است تا از تلاش ها و رشادت هاي كاركنان اين نيرو تقدير و تجليل به عمل آيد .

وي با بيان اينكه تلاش هاي مجموعه خدوم نيروي انتظامي به جامعه اسلامي از جهات مختلف قابل توجه است، تصريح كرد: اگر امروز آرامش در جامعه حكم فرما است، اگر همه دستگاه ها و نهادها كاركردهاي خود را به خوبي انجام مي دهند و اگر مردم در امنيت كامل زندگي مي كنند، مرهون زحماتي است كه مأموران نيروي انتظامي در راستاي تأمين نظم و امنيت انجام مي دهند .

رئيس كل دادگستري استان فارس با اشاره به رويكرد اجتماعي و مردمي پليس، افزود: مفتخريم كه امروز پليس ما يك پليس اسلامي، تحت منويات مقام معظم رهبري و داراي رويكردي اجتماعي است .

القاصي مهر تأكيد كرد: خوشبختانه با همتي كه در مجموعه نيروي انتظامي وجود دارد و مديريت خوب و مناسب سردار گودرزي فرمانده انتظامي استان، امنيت بسيار خوبي در سطح استان فراهم است .

وي به برگزاري چندين انتخابات و مراسم عزاداري ايام محرم در امنيت كامل در سطح استان اشاره كرد و گفت: وضع امروز استان با گذشته متفاوت است و در حال حاضر مشكل خاص امنيتي در سطح استان وجود ندارد .

رئيس كل دادگستري استان فارس به دستگيري و شناسايي عامل سرقت هاي بانك استان هاي فارس و اصفهان، توسط مأموران فرماندهي انتظامي استان فارس اشاره كرد و افزود: اين موفقيت با تلاش هاي شبانه روزي مأموران نيروي انتظامي و با رويكردي علمي و تحقيقاتي به دست آمد .

القاصي مهر گفت: رضايتمندي مردم و اعتماد به نيروي انتظامي استان نسبت به سال هاي گذشته افزايش چشمگيري داشته است .

كشف 77 درصدي جرائم خشن توسط پليس فارس

فرمانده انتظامي استان طي سخناني، گفت: بايد با ارتقاء آموزش همگاني جرائم را در جامعه كاهش داد تا حجم پرونده هاي قضايي نيز كاهش يابد .

سردار احمدعلي گودرزي گفت: با اشرافيت اطلاعاتي،حرفه اي گرايي و دانش بنياني پليس و همچنين حمايت هاي دستگاه قضايي، امنيت مطلوبي در سطح استان فراهم است .

فرمانده انتظامي استان فارس افزود: پليس استان فارس با حرفه اي گرايي بيش از 77 درصد جرائم خشن در سطح استان را كشف مي كند .

  گودرزي گفت: احساس امنيت بالا در سطح استان فارس، حاصل تعامل،‌همدلي و هماهنگي دستگاه قضايي و انتظامي در برخورد با جرائم است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: