• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-4414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اجراي طرح مردم ياري و كمك به دانش آموزان كم بضاعت در شيراز

به مناسبت هفته ناجا، طرح مردم ياري و كمك به دانش آموزان كم بضاعت در يكي از مدارس شيراز اجرايي شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از پايگاه خبري پليس فارس، فرمانده انتظامي استان فارس صبح دوشنبه 17 مهر با حضور در يكي از مدارس شيراز، بسته‌هاي غذايي و فرهنگي تهيه شده را به دانش‌آموزان كم‌بضاعت اهداء كرد.

سردار احمدعلي گودرزي در حاشيه اين مراسم گفت: با هماهنگي هاي انجام شده، يكي از مدارس بافت قديمي شهر و دانش آموزان آن كه از بضاعت مالي پاييني برخوردار بودند، شناسايي شد .

وي ادامه داد: به مناسبت هفته ناجا و در اجراي طرح مردم ياري، پليس فارس مقاديري مواد غذايي و بسته هاي فرهنگي را به اين دانش آموزان اهداء كرد .

گودرزي گفت: همچنين از طريق معاونت بهداري پليس فارس، خدمات پزشكي رايگان در اين مدرسه انجام شد.

اجراي مراسم قرائت پيام مهر 

براساس اين گزارش، فرمانده انتظامی استان فارس در مراسم قرائت پيام مهر در دبيرستان پسرانه علوم پزشكي شيراز گفت: امروز پليس دانش‌بنیان شده است و مأموریت‌ها و كارهاي خود را با خرد جمعي انجام می‌دهد.

گودرزي افزود: امنيت زیرساخت همه موضوعات جامعه است و همه در ايجاد آن سهيم هستند كه در اين ميان نقش دانش‌آموزان به‌ عنوان آینده‌سازان كشور بسيار برجسته است .

وي به رويكرد علمي و دانش‌بنیادی پليس اشاره و اضافه كرد: 77 درصد از جرائم خشن در استان فارس با روش علمي توسط پليس کشف ‌شده است، كه اين موفقيت به دليل ‌واسطه به‌کارگیری روش‌های علمي و استفاده از خرد جمعي در انجام مأموریت‌های پليس است .

فرمانده انتظامي استان فارس از دانش‌آموزان خواست با فراگيري علم و دانش و همياري پليس، خادمان مردم در عرصه ايجاد امنيت را ياري كنند .

گودرزي با اشاره به موضوع فضاي مجازي افزود: فضاي مجازي فرصت است اما با يك دنيا تهديد كه نياز است آسيب هاي آن را بشناسيم .

در اين مراسم توسط يكي از دانش آموزان اين دبيرستان پيام مهر قرائت و از تعدادي از نمونه هاي ترافيكي قدرداني شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: