• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-1874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس خبر داد:

افزايش 10 هكتاري مساحت شهرك صنعتي فتح آباد مرودشت

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس از افزايش 10 هكتاري مساحت شهرك‌ صنعتي فتح‌آباد مرودشت طي يك سال اخير خبر داد و گفت: وسعت اين شهرك طي يكسال اخير به 51 هكتار رسيده است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس، احد فتوحي سرمايه‌گذاري در شهرك صنعتي فتح آباد مرودشت به دليل نزدیکی به بزرگراه و راه آهن شیراز- اصفهان، داراي توجيه اقتصادي بالايي است.

وي تصريح كرد:با توجه به استقبال سرمايه گذاران ،در يك سال اخير طرح الحاق اراضي  10هكتار به مساحت قبلي اين شهرك صنعتي انجام و مساحت آن به 51هكتار افزايش يافته است .

فتوحي در ادامه از اجراي طرح افزايش ظرفيت تامين برق اين شهرك صنعتي خبرداد و گفت: اميدوراريم با بهره برداري از اين طرح در ماه هاي آينده بستر مناسبي براي تامين پايدار برق فراهم شود .

وي همچنين بر اجراي طرح تامين پايدار آب اين شهرك صنعتي نيز تاكيد و اضافه كرد: در خصوص توسعه و تكميل زيرساخت ها و ارائه خدمات مناسب به صنعتگران رايزني و پيگيري هايي در سطوح استاني با دستگاه هاي اجرايي ذيربط انجام خواهد شد .

فتوحي با بيان اينكه اين شهرك صنعتي داراي امكانات زيربنايي نظير آب، برق، گاز، مخابرات، تصفيه خانه و شبكه فاضلاب است گفت: بزودي ايستگاه آتش نشاني اين شهرك صنعتي نيز راه اندازي خواهدشد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس افزود: در حال حاضر در این شهرک صنعتی 57 قرارداد سرمايه گذاري با متقاضيان منعقد شده كه از اين تعداد 20 واحد با اشتغال 280 نفر در مرحله بهره برداري و 37 واحد نيز در مرحله ساخت و ساز است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: