• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-1974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مبادله تفاهم‌نامه همكاري بين راهداري فارس و اتاق بازرگاني شيراز

مدير کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس و رئيس اتاق بازرگانی شیراز تفاهم‌نامه همكاري امضا و مبادله كردند.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس امضاء و مبادله اين تفاهمنامه را شروع جدي همكاري بين حمل و نقل جاده‌اي و اتاق بازرگاني ذكر كرد.

علي‌رضا سياهپور ضمن اشاره به لزوم توجه به ارتقاء سيستم‌هاي حمل و نقل جاده‌اي، گفت: صنعت حمل و نقل کالا و شاخص‌های قیمت گذاری و ابعاد مختلف بهره‌مندی از  خدمات این حوزه تاثیرگذار در رشد اقتصادی جامعه نیازمند رویکردی جدی در این زمینه است .

وی ادامه داد: طی سالیان گذشته ارکان تصمیم ساز و تاثیرگذار کشور همواره بر اهمیت تولیدات داخلی و نیز افزایش مصرف کالاهای داخلی تاکید دارند، حال آنکه حمل و نقل جاده‌ای می‌تواند نقش مهمی در کاهش قیمت تمام شده کالاها داشته باشد لذا مهمترین معیار مورد بحث فعلی قیمت تمام شده است که عمدتا سبب کاهش استقبال از خرید کالای داخلی می‌شود.

سیاهپور تصریح کرد: این تفاهمنامه شروع جدی همکاری میان حمل و نقل جاده‌ای و اتاق بازرگانی است که در آینده ادامه می‌یابد و هدف نهایی آن اصلاح الگوهای سنتی حمل و نقل جاده ای و توسعه تجارت و بازرگانی و افزایش میزان سطح اشتعال زایی در استان است.

توجه به اهمیت و جایگاه حمل و نقل جاده‌ای بعنوان اصلي‌ترين شيوه جابه‌جايي كالا و لزوم بهره‌مندی هرچه مطلوب فعالان و دست اندرکاران تجارت و بازرگانی از ظرفیت و توانمندی‌های حمل و نقل جاده‌ای، تلاش براي تحقق اهداف توسعه پایدار و مفاهیم واقعی اقتصاد مقاومتی و ارتقاء همكاري‌هاي دوجانبه از موضوعات مد نظر طرفين تفاهم‌نامه بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: