• سه شنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 967-684-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جمع‌آوري ۱۷۰ نوع محصول غیر مجاز بهداشتی و غذایی در جهرم

مدیر غذا و داروي دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: 170محصول بهداشتي، آرايشي و غذايي در اين شهرستان شناسايي و از سطح فروشگاه‌هاي عرضه كننده جمع‌آوري شده است.

ماندانا زارع در گفت و گو با ايسنا منطقه‌ي فارس گفت: 170 محصول غيرمجاز شامل 159 فرآورده آرايشي و بهداشتي و 11 فرآورده غذايي و آشاميدني، در جهرم شناسايي و جمع‌آوري شده است.

او با بيان اينكه آمار ارائه شده مربوط به نيمه اول امسال است، گفت: ارزش كالاهاي غيرمجاز بهداشتي، آرايشي و غذايي جمع‌آوري شده بالغ بر 40 ميليون تومان بوده است.

مدير غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: بازرسی‌های سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بر اساس داشتن برچسب اصالت و سلامت کالاهای عرضه شده است . پايش اين برچسب‌ها يكي از برنامه‌هاي اجرايي شده در نيمه اول امسال بود.

زارع با اشاره به برنامه‌های آموزشی سازمان غذا و دارو برای پرسنل معاونت بهداشتی و داوطلبین هلال احمر گفت: از اهداف ما آموزش چگونگی پایین‌آوردن میزان اسیدهای چرب ترانس و مصرف نمک در شرایط بحران بوده است.

مدير غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي جهرم از ايجاد تیم گشت مشترک قاچاق کالا در جهرم خبر داد و گفت: برنامه‌های بازدید مدون را شکل داده‌ایم و سعی شده است گروه قوی‌تری با همکاری دادستانی شهرستان داشته باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: