• شنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-1476-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

همکاری كميته امداد امام خمینی (ره) و جهاددانشگاهي فارس

مديركل كميته‌ي امداد امام خميني استان فارس، با اهداء لوحي از همكاري‌هاي جهاددانشگاهي استان فارس قدرداني كرد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، محمد بذرافشان صبح شنبه 6 آبان با حضور در جهاددانشگاهي و آشنایی با حوزه‌های فعالیت این نهاد انقلابی با اهداء لوحي از مسعود رستگار، رئيس جهاددانشگاهي فارس قدرداني كرد.

مسعود رستگار، رئيس جهاددانشگاهي استان فارس در اين خصوص گفت: جهاددانشگاهي در شيراز و 8 شهرستان استان فارس، دوره‌هاي آموزشي را براي مددجويان كميته امداد برگزار كرده است.

وي گفت: اين دوره‌هاي آموزشي اشتغال محور بوده و در راستاي كمك به اشتغال مددجويان كميته امداد و تحقق اقتصاد مقاومتي، شكل گرفته و دنبال شده است.

رستگار اضافه كرد: جهاددانشگاهي، يك پتانسيل تاثيرگذار در بخش‌هاي آموزشي، فرهنگي و پژوهشي است و امكان استفاده از اين ظرفيت براي تمام اداره‌ها و نهادها و سازمان‌ها و در تمام حوزه‌ها در بخش‌هاي دولتي و خصوصي وجود دارد.

رئيس جهاددانشگاهي فارس گفت: در جلسه‌ با مديركل كميته امداد استان فارس، پيشنهادهايي براي ارائه خدماتي در زمينه‌ي مشاوره‌، تهيه‌ي طرح‌هاي كسب و كار و آموزش‌هاي اشتغال محور و حتي تسهيل در امور مربوط به تسهيلات اشتغالزا، ارائه شد كه مورد استقبال نيز قرار گرفت.

رستگار تصريح كرد: بسترهاي مناسبي در جهاددانشگاهي فارس براي همكاري‌هاي مشترك در حوزه‌هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و اشتغالزايي، با كميته‌ي امداد امام خميني(ره) و تمام دواير و سازمان‌ها وجود دارد.

مديركل كميته‌ي امداد امام خميني(ره) استان فارس نيز در اين جلسه خدمات جهاددانشگاهي فارس را تاثيرگذار دانست و از آن قدرداني كرد.

محمد بذرافشان بر ضرورت ادامه و تقويت همكاري‌هاي 2 نهاد انقلابي كميته امداد امام خميني(ره) و جهاددانشگاهي در تمام ابعاد، تاكيد كرد.

بذرافشان همچنين از آمادگي كميته‌ي امداد امام خميني(ره) براي كمك به افراد داراي طرح‌هاي اشتغالزا كه به‌دليل ضعف بنيه‌ي مالي توان اجراي طرح‌هاي خود را ندارند، خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: