• شنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تشریح برنامه‌های هفته‌ی بسیج دانش‌آموزی

فرمانده‌ي بسيج دانش‌آموزي شهرستان جهرم گفت: مراسم هفته بسیج دانش آموزی همزمان با سراسر کشور با شعار «دانش‌آموز انقلابی، مدرسه انقلاب» در مدارس جهرم برگزار خواهد شد .

فرشید میرزایی در گفت و گو با ایسنا منطقه‌ی فارس گفت: مراسم هفته بسیج دانش آموزی همزمان با سراسر کشور با شعار «دانش‌آموز انقلابی، مدرسه انقلابی» در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم پسران برگزار خواهد شد .

فرمانده بسیج دانش‌آموزی افزود: یکشنبه ۷ آبان، اولین روز از هفته بسیج دانش آموزی با عنوان «دانش‌آموز بسیجی، اخلاق و پایداری» نامگذاری شده و با اجرای برنامه‌های فرهنگی در مدارس همراه است .

میرزایی با بیان اینکه ۸ آبان روز دوشنبه تحت عنوان «دانش‌آموز بسیجی، ایثار و تعالی» نامگذاری شده است، خاطر نشان کرد: در دومین روز از هفته‌ی بسیج دانش‌آموزی صبحگاه مشترک ایثار و شجاعت برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد: سومین روز از هفته بسیج دانش‌آموزی تحت عنوان «دانش‌آموز بسیجی، خلاقیت و نوآوری»، مبلغین فرهنگی در صبحگاه مدارس حاضر می‌شوند .

فرمانده‌ی بسیج دانش آموزی جهرم روحیه‌ی ولایتمداری و شهادت طلبی بسیجیان را ستود و اظهار داشت: چهارشنبه، ۱۰ آبان‌ماه به عنوان روز «دانش‌آموز بسیجی، بصیرت و ولایت‌مداری»، نامگذاری شده که در این روز به دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدای دانش‌آموز خواهیم رفت .

میرزایی تصریح کرد: دیدار فرماندهان واحدهای پوینده و پیشگام با فرمانده‌ی محترم ناحیه‌ی مقاومت بسیج سپاه جهرم از جمله برنامه‌های پنجمین روز از هفته بسیج دانش‌آموزی با شعار «دانش‌آموز بسیجی، شجاعت و آرمان‌خواهی» است .

وی با اشاره به تقارن ششمین روز هفته‌ی بسیج دانش‌آموزی با روز جمعه گفت: این روز به عنوان «دانش‌آموز بسیجی، انتظار و عدالت‌خواهی« نامگذاری شده که کوهپیمایی و سخنرانی یکی از دانش‌آموزان پیشگام در نماز جمعه از برنامه‌های این روز است .

فرمانده بسیج دانش‌آموزی با اشاره به نامگذاری شنبه ۱۳ آبان‌ماه با عنوان «دانش‌آموز بسیجی، مقاومت و استکبارستیزی» و اینکه مهم‌ترین برنامه هفته بسیج دانش آموزی حضور سازمان‌یافته دانش‌آموزان بسیجی در مراسم ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، خاطرنشان کرد: استکبارستیزی در ذات و جوهره انقلاب اسلامی است و آگاه‌کردن دانش آموزان با رخداد ها و وقایعی که در ۱۳ آبان‌های تاریخ معاصر رخ داده، نیز آگاهی با فضاسازی‌هایی که استکبار بر علیه انقلاب اسلامی ایران انجام می‌دهد، لازم و ضروری است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: