• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-580-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

حضور كمرنگ روزنامه‌هاي فارس در نمايشگاه مطبوعات

بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها با حضور كمرنگ رسانه‌هاي استان فارس همراه بود به‌طوريكه از ميان ده‌ها مطبوعه، تنها سه روزنامه‌ي محلي از فارس در اين رويداد مهم رسانه‌اي شركت دارند.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، در بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌هاي كشور، روزنامه‌هاي خبر جنوب، عصرمردم و افسانه حضور دارند و از ساير روزنامه‌هاي فعال استان فارس و شيراز خبري نيست، اين در حالي است كه فارس بين 5 استان داراي بيشترين تعداد مطبوعه، اعم از روزنامه، هفته‌نامه، ماه‌نامه و ... قرار دارد.

مدیر امور رسانه و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با اشاره به ايجاد غرفه‌ي خانه مطبوعات فارس، گفت: امسال غرفه خانه مطبوعات فارس متفاوت از سال‌های قبل و با حمايت ارشاد فارس در سه بخش نمايشگاهي شكل گرفته و برپا شده است.

مهرداد جمشیدنژاد افزود: نگارخانه خاطرات، پارسي‌نامه و پژوهش روزنامه‌نگاري، سه بخش نمايشگاهي غرفه‌ي خانه‌ي مطبوعات فارس را تشكيل مي‌دهد.

به گفته جمشيدنژاد، نگارخانه خاطرات شامل تصاویری از اولین روزنامه‌نگاران شيرازي و شخصيت‌هايي نظير ميرزا صالح‌شيرازي، ميرزا جهانگيرخان صوراسرافيل، محمدرضا مساوات، علي‌اصغرخان حكمت، علي‌نقي بهروزي و .... بخش پارسی نامه مربوط به اولین روزنامه‌های منتشر شده در فارس نظير كاغذاخبار، المنطبعه الفارس، استخر، نداي ايران و .... بوده و سومين بخش نيز در برگيرنده آثار پژوهشگران شيرازي و فارسي عرصه رسانه است.

به گزارش ايسنا، غرفه‌هاي مربوط به روزنامه خبرجنوب، عصر مردم و افسانه نيز در كنار غرفه خانه مطبوعات، با استقرار خبرنگاران و عكاساني، بستري را براي معرفي هرچه بهتر فارس و شيراز فراهم كرده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: