• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-1874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس:

رزمایش سراسری صنعت برق استان فارس برگزار مي‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از برگزاري رزمایش صنعت برق استان درهفته پدافند غیرعامل بصورت همزمان با سراسر كشور خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس زینل قنبری يكشنبه 7 آبان در جمع خبرنگاران گفت: رزمایش قطع برق و آماده بکار بودن مولدهای برق اضطراری سازمان های حیاتی و حساس، دهم آبان ماه همزمان با سراسر کشوردر شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار خواهد شد .

وی هدف از برگزاری این رزمایش را دستیابی به سطح بالایی از آمادگی در شرایط واقعی و نهادینه سازی فرهنگ پدافند غیر عامل عنوان و اضافه كرد: انجام چنین رزمایش‌هایی در پیشگیری، کاهش صدمات و خسارات مالی و جانی در تهدیدات احتمالی شرکت‌های صنعت برق تاثیر بسزایی خواهد داشت.

قنبري، افزایش پایداری تاسیسات در زمان تهدیدات را از دیگر اهداف برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل برشمرد و گفت: یکی از تعاریف پدافند غیرعامل این است که براساس تهدیدات روز بتوانیم پیش بینی و پیشگیری كنيم تا متحمل کمترین آسیب به‌ویژه آسیب انسانی شویم.

به گزارش ايسنا، ششم تا دوازدهم آبان ماه هرسال به عنوان هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده و شعار امسال اين هفده " پدافند غیرعامل، حصول اطمینان ازمصونیت و آمادگی" تعيين شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: