• چهارشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-2676-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آغاز به‌کار نخستین آموزشگاه دولتی هوشمند جهرم

مدیر آموزش و پرورش جهرم گفت: افتخار داریم آغاز به کار اولین مدرسه‌ی هوشمند عادی شهرستان جهرم و جز معدود مدارس هوشمند عادی در سطح استان پهناور فارس را اعلام کنیم .

عبدالله نورزاد در گفت‌وگو با ایسنا منطقه‌ی فارس گفت: با هوشمند سازی این دبیرستان، خانواده‌های دانش‌آموزان می‌توانند به صورت لحظه‌ای حضور و غیاب، تأخیر، نمرات و میزان پیشرفت فرزندانشان را در زمینه‌ی درسی به صورت آنلاین مشاهده کنند .

نورزاد با شمردن مزایای این طرح افزود: مهم‌ترین اهداف و مزایای هوشمندسازی مدارس در محیط آموزشی به سبک تکنولوژی جدید رشد همه‌جانبه‌ی دانش‌آموزان اعم از ذهنی، جسمی، عاطفی و روانی، ارتقای توانایی‌ها و قابلیت‌های فردی، تربیت نیروی انسانی متفکر و آشنا به فناوری است .

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش هوشمندسازی همه‌ی مدارس جهرم را در برنامه‌ی خود قرار داده است، خیرین را به مشارکت در این طرح بزرگ دعوت کرد .

رئیس آموزش و پرورش جهرم ضمن تأکید بر اهمیت نقش هوشمندسازی در آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: انتخابات الکترونیک شورای دانش‌آموزی در اولین آموزشگاه دولتی جهرم در دبیرستان شهیدمطهری کلیدخورد .

به گزارش ایسنا در مدرسه‌ی هوشمند والدین بدون نیاز به حضور فیزیکی در آموزشگاه، به صورت لحظه‌ای و آنلاین بر عملکرد فرزندان خود نظارت دارند .

به گزارش ایسنا، در سال تحصیلی جاری، ۱۷۰ دانش‌آموز متوسطه‌ی دوم  در دبیرستان مطهری جهرم مشغول به تحصیل هستند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: