• جمعه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-1573-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه فجر:

سیزده آبان فرصتي براي تشريح جنايت‌هاي آمريكا براي جهانيان است

فرمانده سپاه فجر استان فارس معتقد است كه روز سيزده آبان بهترين فرصت براي تشريح جنايت‌هاي ظالمانه‌ي آمريكا در حق مظلومان جهان به خصوص ملت ايران است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي سپاه فجر فارس، سردار پاسدار سيد هاشم غياثي در ديدار با خادمان آستان قدس رضوي با بیان اینکه استکبارستیزی ملت ایران یک شاخصه محوری و یکی از اصول اصلی انقلاب اسلامی است، گفت: دانش آموزان یکی از اقشار فعال در مبارزات انقلاب اسلامی بودند و حضور موثر آنان در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی هیچ گاه کمرنگ نشده است .

وی با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان آینده سازان ایران اسلامی هستند، گفت: تربیت یک نسل مومن و انقلابی برای حضور در عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی رسالت مهم آموزش و پرورش است و این مهم مگر با تقویت روحیه استکبارستیزی در نسل نوجوان و جوان کشور محقق نمی شود .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سیزدهم آبان نماد استکبارستیزی نوجوانان و جوانان انقلابی ایران است، گفت: وجه استکبارستیزی و آمریکا ستیزی ملت انقلابی ایران یکی از راهبردهای اصلی انقلاب اسلامی و محور تشکیل جبهه مقاومت اسلامی در منطقه و جهان است .

وی افزود: روز مهم سیزدهم آبان یادآور سه رویداد مهم تاریخ انقلاب اسلامی است که مهم ترین آنها تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست و در تمام این رویداد ها نقش آفرینی موثر دانش آموزان و دانشجویان مشاهده می شود .

غیاثی با بیان اینکه آمریکا یک کشور حیله گر و غیر قابل اعتماد است، گفت: شخصیت و سخنان رییس جمهور جدید آمریکا بار دیگر روی مستکبر و ظالم این کشور را برای جهان به نمایش گذاشته و این نکته را به همگان گوشزد کرد که دشمنی ها و توطئه های سردمداران آمریکا بر علیه ملت ایران از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن همواره ادامه داشته و هیچ گاه از حجم این توطئه ها کاسته نشده است .

وی خاطرنشان کرد: روز سیزدهم آبان بهترین فرصت برای تشریح جنایت های ظالمانۀ آمریکا در حق ملت های های مظلوم جهان بخصوص ملت ایران است .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه تحریم های اخیر آمریکا هیچ گونه تاثیری بر مواضع و روند پیشرفت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نخواهد گذاشت، گفت: پیوند و وحدت سپاه با مردم خدشه ناپذیر است و توطئه دشمنان انقلاب اسلامی برای تضعیف نیروهای مسلح کشور ناکام خواهند ماند .

  با بیان اینکه روحیه استکبار ستیزی یکی از پیش نیازهای مهم حضور در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است، گفت: یکی از راهبردهای اصلی دشمنان انقلاب اسلامی کمرنگ کردن روحیه استکبارستیزی در جامعه ایران است  که از طریق هجمه رسانه ای و شبهه افکنی در فضای مجازی دنبال می شود .

وی با بیان اینکه مردم انقلابی ایران حضور باشکوهی در راهپیمایی باشکوه سیزدهم آبان خواهند داشت، گفت: استکبارستیزی ملت ایران از عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی، موفقیت در هشت سال دفاع مقدس و اقتدار و عزت امروزایران در بین ملت های مظلوم و در جهان اسلام است .

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه وجه سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) بودن شیراز بیش از پیش مورد توجه مسئولان استان فارس قرار بگیرد، گفت: تقویت ارتباط، هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر آستان های مقدس رضوی و احمدی در مشهد و شیراز یک گام موثر در ترویج شعائر اسلامی در جامعه ایران و معرفی ظرفیت های توریستی - مذهبی استان فارس است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: