• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-1873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه فجر استان فارس:

استكبارستيزي از شاخصه‌هاي محوري ملت ايران است

فرمانده سپاه فجر استان فارس تاكيد دارد كه امروز استكبارستيزي يكي از شاخصه‌هاي اساسي و محوري ملت ايران اسلامي خصوصا در ميان دانشجويان و دانش‌آموزان تبديل شده است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، سردار سيد هاشم غياثي كه به عنوان سخنران مراسم 13 آبان در شيراز سخنراني مي‌كرد، با بيان اينكه 13 آبان بهترين فرصت براي تبيين و تشريح جنايات آمريكا و استكبارجهاني است، گفت: متوليان بايد در خصوص برنامه‌هاي محتوايي كه روحيه استكبارستيزي را تقويت كند، تدبير كرده و تنها به انجام برنامه‌هاي نمادين اكتفا نكنند.

وي با بيان اينكه از سه واقعه‌ي تاريخي 13 آبان مهترين واقعه تسخير لانه‌ي جاسوسي آمريكا در ايران بود، گفت: اگر تسخير لانه‌ي جاسوسي كه حضرت امام(ره) آن را انقلاب دوم و مهمتر از انقلاب اول ناميدند، نبود، آمريكا به واسطه شرايط ابتداي انقلاب مشكلات فراواني سر راه تداوم انقلاب ايجاد مي‌كرد.

غياثي با تاكيد براينكه تسخير لانه جاسوسي توطئه‌هاي آمريكا را نقش برآب كرد،‌گفت: از اسناد جاسوسي آمريكا كه تنها مربوط به ايران هم نبود، 67 جلد كتاب تهيه شد.

او با تصريح اينكه دانشجويان انقلابي بعد از پيام 12 آبان 58 حضرت امام(ره) در خصوص اينكه بايد تلاش بيشتري در مبارزه با آمريكا انجام شود، تصميم به تسخير لانه جاسوسي گرفتند، گفت: دانشجويان تسخير كننده لانه‌جاسوسي با انتخاب نام دانشجويان پيرو خط امام هر گونه وابستگي به گروه‌هاي سياسي و شخصيت‌هاي مختلف را از ذهن‌ها پاك كردند.

اين فرمانده نظامي گفت: امروز و بعد از حدود 40 سال از پيروزي انقلاب، به دليل انسجام مردم و مسئولان حول محور ولايت، همه توطئه‌هاي آمريكا نقش برآب شده و ايران چه در مباحث نرم و چه در مباحث سخت، از جايگاه و اقتدار مناسبي برخوردار است.

غياثي با اين تاكيد كه ملت ايران دشمنان نظام اسلامي را به استيصال كشانده‌اند، گفت: دشمن متوجه است كه با تحريم‌ها و اقدامات انفعالي نمي‌تواند در تصميمات اين ملت نسبت به استكبار خللي ايجاد كند.

وي با بيان اينكه ملت ايران تكليف خود را به‌خوبي مي‌داند و به اين تكليف مهم عمل كرده و مي‌كند، خاطرنشان كرد: استمرار اين مسير در تبعيت از ولايت، انسجام و همدلي و صميميت محقق مي‌شود.

غياثي در عين‌حال با گلايه از مردم شيراز گفت: روز 13 آبان اختصاص به دانش‌آموزان ندارد، در جايي كه دشمن هفت آبان را ايجاد كرده و از تمام توان خود براي دادن فراخوان‌هاي غيرقانوني و برگزاري تجمع‌ها و اقدامات ضد نظام استفاده مي‌كند، آحاد ملت بايد روزهايي نظير 13 آبان را به‌عنوان يك فرصت تلقي كند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس از مردم اين استان و شهر شيراز دعوت كرد كه در تجمع بزرگ اربعين حسيني كه مقارن با اين روز، در حرم مطهر حضرت احمدابن موسي الكاظم(ع) برگزار خواهد شد، حضوري گسترده و تاثيرگذار داشته باشند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: