• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-1973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه لامرد:

نظام آمریکا مقصر اصلی نقض برجام است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد نظام امریکا را مقصر اصلی نقض برجام و ترامپ را تنها عروسک نمایش‌های خیمه شب بازی آمریکا خواند .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان لامرد در مراسم راهپیمایی 13 آبان كه با حضور مسئولین، دانش آموزان و دانشجویان برگزار شد، افزود: روز 13 آبان یادآور حوادثی است که در ذهن‌ها ماندگار شده که لازم است به توجه شود. چرا که جهت‌گیری انقلاب اسلامی مرهون این خط مستقیم است .

سرهنگ عبدالله زاده با بیان اینکه از این روز سه خاطره مهم داریم، گفت: مخالفت امام خمینی (ره) و فریاد های جوانان انقلابی بر سر لایحه کاپیتولاسیون که منجر به لغو این لایحه و همچنین تبعید امام (ره) به ترکیه شد نخستین خاطره مردم ایران در 13 آبان است .

عبدالله زاده افزود: دومین خاطره به دانش آموزان شهیدی تعلق دارد که پس از فرامین امام خمینی مقابل دانشگاه تهران تجمع کردند که توسط نیروهای نظام شاهنشاهی به گلوله بسته شدند و به شهادت رسیدند .

وی تسخیر سفارت و لاله جاسوسی را مهمترین خاطره و حادثه روز 13 آبان خواند و گفت: تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان و دانش آموزان اگرچه خلاف قوانین دیپلماسی بود اما با توجه به افشای توطئه ها و اقدامات خسمانه و جاسوسی امریکا این اقدام یک نوع دفاع از انقلاب اسلامی بود .

عبدالله زاده با بیان اینکه ما از امریکا مسادیق استکباری زیادی دیده ایم ابراز داشت: کشتار 270 هزار نفر در حملات هیروشیما و ناکازاکی، انهدام هوای مسافربری ما در آب های خلیج فارس توسط ناو مریکایی، 17 هزار شهید ترور توسط گروهک منافقین با پشتیبانی و حمایت امریکا و دخالت های مستقیم در تحرکات و ناامنی های امروز منطقه تنها بخشی از اقدامات خسمانه امریکا است .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد گفت: برجام نشان داد که مذاکره با امریکا بی فایده است و در جوامع بین الملی ترامپ را مقصر نقض برجام نشان می دهند درحالی که مقصر اصلی نظام امریکا است و ترامپ تنها عروسکی برای نمایش های خیمه شب بازی آنها است .

اين مقام نظامي ایران را یک کشور مقتدر خواند و گفت: از ابتدای شکل گیری انقلاب تاکنون اقتدار خود را مرهون بصیرت و راهنمایی های امام خیمنی(ره) و پس از آن امام خامنه ای هستیم و ما هم باید راه خود را بشناسیم و همیشه در مقابل دشمن باستیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: