• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-3314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

كشف راز قتل هولناك مرد جوان در مرودشت

پليس مرودشت موفق شد در مدت 48 ساعت راز جنايتي هولناك را كه در آن يك جوان توسط افرادي با همدستي همسرش كشته شده بود، فاش كند.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از سايت پليس فارس، به‌دنبال وقوع يك فقره قتل در شهرستان مرودشت، پليس اين شهرستان موفق شد در مدت 48 ساعت، قاتل و همدستان او را دستگير كند.

در اين پرونده قاتل زن جواني است كه بعد از ازدواج با فردي رابطه پنهاني برقرار كرده و براي ازدواج با او نقشه‌ي قتل شوهرش را طراحي و اجرا مي‌كند.

س- ع، كه زني بيست ساله است، حوالي ساعت 13 روز حادثه تعدادي قرص خواب‌آور را در چاي شوهرش حل كرده و به او مي‌خوراند و بعد از گذشت چند ساعت با همدستي مرد مورد علاقه‌اش، مقتول را به سمت گودالي كه از قبل آماده كرده بود برده و درون گودال مي‌اندازد تا زنده بگور كند!

قاتل و همدستانش در حين زنده به‌گور كردن مقتول متوجه هوشياري او و تلاشش براي فرار از مهلكه مي‌شوند و اين بار با بيل و كلنگ ضرباتي به مقتول وارد كرد و او را به درون گودال پرتاب مي‌كنند.

مقتول جوان كه علي‌رغم ضربات مهلك وارده همچنان براي زنده ماندن تقلا مي‌كرد، بارديگر آماج ضربات قاتل و همدستانش قرار گرفته و از پاي در مي‌آيد و سپس زير خرواري خاك دفن مي‌شود.

كارگاهان پليس مرودشت با انجام تحقيقاتي جامع، موفق به كنار زدن پرده از اين جنايت هولناك شده و س- ع را به همراه 2 همدستش به نام‌هاي ( ق-ع ) و (ک-ع) دستگير مي‌كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: