• دوشنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-3614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

قطع 7 ساعته اينترنت در مركز شيراز

يكشنبه بیش از هفت ساعت اينترنت مركز شهر شيراز در محدوده‌ي مخابراتي ابوذر بدون اطلاع قبلي قطع و بسياري از امور در اين بخش از شهر براي كسانيكه خدمات اينترنت خود را از شركت‌هايي نظير صبانت دريافت مي‌كردند، مختل شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، در دنيايي كه اكثر فعاليت‌ها بر بستر اينترنت انجام مي‌شود، قطعي هفت ساعته اينترنت در مركز يك كلانشهر به معني مختل شدن تمام فعاليت‌هايي است كه بستر انجام آن فضاي مجازي و اينترنت بوده و قطع آن افراد را با مشكلات عديده‌اي مواجه مي‌كند.

دشوارتر از تحمل قطع خدمات اينترنتي، پاسخگويي‌هاي نه‌چندان صحيح به مخاطباني است كه اخلال در ارائه خدمات آنان را به فكر چاره‌جويي مي‌اندازد.

تماس‌هاي مكرر شهروندان با مركز ارائه دهنده خدمات اينترنتي شركت صبا نت، با پاسخ قانع كننده اپراتورهاي اين شركت همراه نبوده و همواره علت قطعي ارتباط اينترنتي، اخلال در زيرساخت مخابراتي محدوده مركز ابوذر اعلام شده است .

اين درحالي است كه اپراتورهاي مخابرات بروز هرگونه اخلالي در خدمات مركز مخابراتي ابوذر، واقع در هسته‌ي مركزي شيراز را رد كردند !!

اختلال در ارائه خدمات اينترنتي از سوي ارائه دهندگان سرويس‌هاي اينترنت در شيراز سابقه‌ي طولاني دارد و محدود به يك شركت خاص نبوده و نيست .

كندي سرعت، اخلال در ارتباط، ارائه نشدن حجم و مدت زمان دقيق اينترنت خريداري شده، نبود امكان پايش مستمر و قابل اعتماد اينترنت و در دسترس و پاسخگو نبودن مسئولان شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات اينترنتي، بخشي از مشكلاتي است كه دريافت كنندگان اين خدمات در شيراز مطرح مي‌كنند .

بروز مشكل در خدمات اينترنتي در كلانشهر شيراز در حالي ادامه دارد كه سيستم‌هاي نظارتي مدعي پايش كامل خدمات ارائه شده و رسيدگي به شكايات و انتقادات شهروندان بوده‌اند !

به گزارش ايسنا، از حوالي ساعت 12 ظهر يكشنبه تا ساعت 17، ارتباط اينترنتي خدمت گيرندگان از شركت صبانت در مركز شيراز، با قطعي مطلق مواجه بود و پس از آن نيز سرعت اينترنت با اخلال و مشكل مواجه بوده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: