• سه شنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول روابط عمومي سپاه ثارالله شيراز:

مرحله دوم اعطاي تسهيلات اقتصاد مقاومتي از آذر آغاز مي‌شود

مسئول روابط عمومي سپاه ناحيه ثارالله(ع) شيراز گفت: مرحله‌ي دوم اعطاي تسهيلات اقتصاد مقاومتي از آذرماه آغاز خواهد شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، سروان پاسدار ابوذر اسدي سه‌شنبه 16 آبان در جمع خبرنگاران گفت: سپاه ثارالله شیراز تا پایان امسال در سه محور شامل اردوهای راهیان نور دانش آموزان، حمایت از طرح‌های تولیدی اقتصاد مقاومتی و گردان‌های بسیج فعاليت‌هاي خود را دنبال مي‌كند.

وي گفت: تسهيلات اقتصاد مقاومتي با توجه به شرايط مورد نظر و در عرصه‌هايي مشخص با سود 10 درصد بانكي توسط بسيج سازندگي سپاه ناحيه ثارالله(ع) شيراز به واجدان شرايط اعطا مي‌شود.

اسدي با بيان اينكه اردوهاي راهيان نور دانش‌آموزي امسال نيز براساس برنامه زمان‌بندي آغاز شده و تداوم خواهد داشت، گفت: امسال شاهد استقبال خوبي از سوي دانش‌آموزان در محدوده ناحيه 2 آموزش و پرورش شيراز كه داراي جمعيت دانش‌آموزي زيادي است، هستيم.

مسئول روابط عمومي سپاه ثارالله شيراز همچنين گفت: در محور سوم فعاليت‌هاي اين ناحيه از سپاه نيز برنامه‌هايي براي حفظ و ارتقاء آمادگي گردان‌هاي بسيج اجرايي شده است.

اسدي با اشاره به برگزاري دوره‌هاي آموزشي مدون و اردوهاي رزمي براي بسيجيان در اين ناحيه از سپاه، گفت: در گروه برادران گردان‌هاي امام علي(ع) و در گروه خواهران نيز گردان‌ كوثر آماده پذيرش بسيجيان و جوانان علاقه‌مند است.

مسئول روابط عمومي سپاه ناحيه ثارالله شيراز، تعامل سپاه و بسيج در استان فارس و خصوصا شهر شيراز با رسانه‌ها را خوب توصيف و تاكيد كرد: يكي از رسالت‌هاي روابط عمومي سپاه و بسيج برپایی گردهمایی با هدف مصون سازی فرهنگی و ارتقاء سواد رسانه‌ای برای پایوران است.

اسدي همچنين از برگزاري رزمايش بزرگ بسيجيان تا پايان امسال خبر داد و گفت: برنامه‌هاي زمان‌بندي اين رزمايش در موعد مقرر اطلاع‌رساني خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: