• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-3476-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون بهداشتي علوم پزشكي جهرم عنوان كرد:

بهره‌مندی ۱۵هزار عشایر در جهرم از خدمات بهداشتی

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه‌اي، زمينه بهره‌مندي حدود 15 هزار شهروند عشايري از خدمات بهداشتي در اين شهرستان فراهم شده است.

سيد مجيد ارجمند، در گفت و گو با ايسنا منطقه‌ي فارس، گفت: اين تفاهم‌نامه با هدف ارتقای سطح برخورداری عشایر از خدمات بهداشتی، بین معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و امور عشایر شهرستان جهرم منعقد شده است .

او اضافه كرد: یکی از اهداف این معاونت شناسایی نقاط پرخطر و ارائه خدمات بهتر به جمعیت است که خدماتی همچون کودکان و مادران، واکسیناسیون، بهداشت محیط، بیماریابی، سالم سازی آب و ... به صورت فعال به عشایر ارائه مي‌شود.

ارجمند با يادآوري اينكه حدود ۱۵هزار نفر از عشایر در نقاط مختلف شهرستان خدمات بهداشتي دریافت می‌کنند، گفت: پراکندگی مناطق عشایرنشین در سطح شهرستان جهرم زیاد است؛ معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشكي جهرم تلاش دارد تا با استفاده از تیم‌های سلامت و بهورزان در مناطق عشایری، خدمات را به شکل قابل قبول به این عزیزان ارائه کند .

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكي جهرم بيان كرد: با هدف بالا بردن سطح کمیت و کیفیت خدمات سلامت ارائه شده به عشایر، براي مناطق شهرک احمدیه و چهارطاق سیمکان خانه بهداشت مصوب شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: