• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-3676-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

پژوهش معاون سیاسی استانداری فارس:

شان و جایگاه انسان‌ها به داشتن پست و مقام نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: شان و جایگاه انسان‌ها به داشتن پست و مقام نیست، خدمت به انسان‌ها یکی از ویژگی‌های ذاتی درون تمام انسان‌ها است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، هادی پژوهش جهرمی شنبه 20 آبان در مراسم تکریم و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: ایمانیه برادری متدین نجیب و زحمت‌کش است که طی سال‌های مسئولیت شبانه‌روز وقت خود را صرف فعالیت در حوزه‌های آموزشی، اجرایی و عملیاتی صرف کرده است.

وی با تصریح اینکه گستره‌ی کار در علوم پزشکی، در درمان و زیرساخت‌ها کاری بسیار دشوار و سنگین محسوب می‌شود،‌ گفت: اینکه دکتر ایمانیه شخصا در تمام حوزه‌ها حضور داشته و حتی در کارگروه‌ها فعالانه حاضر می‌شد و این نشان دهنده حساسیت وی نسبت به موضوعات مختلف بود.

معاون استانداری فارس دکتر ایمانیه را ذخیره‌ی علمی و اجرایی استان فارس و کشور دانست و گفت: این مهم نیست که ایشان عنوان ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز را داشته یا نداشته باشد؛ از توان ایشان استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه فارس از پیشینه‌ی طولانی در درمان برخوردار است؛ گفت: طی سال‌های فعالیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، چهره‌های شاخصی تربیت شده‌اند که امروز در سراسر عالم می‌درخشند.

پژوهش گفت: تربیت شدگان دانشگاه علوم پزشکی شیراز منشا خدمات در حوزه سلامت بوده و هستند، باید این جایگاه باید حفظ کرده و ارتقاء بخشیم چون موقعیت فارس از قدیم موقعیتی ویژه بوده است.

معاون سیاسی استانداری فارس با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی خدمات تخصصی و فوق تخصصی را طی سال‌های گذشته تاکنون در اختیار بیماران استان فارس و سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه قرار داده است، گفت: شیراز همواره قطب درمان در ایران بوده است.

پژوهش با بیان اینکه باید این جایگاه باید حفظ شود، گفت: قطعا کمک‌های وزارتخانه و عنایت ویژه‌ی مسئولان بهداشت و درمان کشور برای حفظ این جایگاه لازم است؛ قطعا مسئولان استان نیز کمک کرده و می‌کند.

معاون استانداری فارس با تصریح اینکه استانداری فارس در سال‌های گذشته حمایت ویژه‌ای از دانشگاه علوم پزشکی و رییس این دانشگاه داشته و دارد، دکتر بهادر را فردی توانمند و با تجربه دانست و گفت: استانداری و شخص استاندار فارس از رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم حمایت خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: