• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-3776-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تکریم و معارفه‌ی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

رییس مجمع نمایندگان فارس:
فارس از یک ظرفیت مدیریتی محروم شد

رییس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که با تغییر رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، استان فارس و کشور از یک ظرفیت مدیریتی محروم شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، محسن علوی شنبه 20 آبان در مراسم تکریم و معارفه دکتر محمدهادی ایمانیه گفت: پست‌ها فرصتی برای خدمت مسئولان است، امروز باید به مردم خدمت و این خدمات را رسانه‌ای کرد؛ سانسور کردن و نادیده گرفتن خدمات تخریب مدیران و بی‌توجهی به خدمات مدیران به هیچ عنوان شایسته نیست.

او دکتر ایمانیه فردی تلاشگر، ایثارگر برشمرد که قدردانی مقام معظم رهبری و اعطای تندیس عمران سلامت توسط رئیس جمهور و... نشان‌دهنده‌ی جایگاه مدیریتی وی بوده است و گفت: متاسفانه در روزهای گذشته شاهد مباحثی بودیم که زیبنده نبود، ایجاد بی‌انگیزگی در مدیران به نفع مردم و نظام و کشور نیست.

علوی گفت: اگر می‌خواهیم نظام موفق بشود باید قدردان نیروهای مدیریتی تاثیرگذار باشیم؛ وقتی مدیری در پایان دوره‌ی خدمت قرار می‌گیرد باید با قدردانی شایسته همراه باشد.

رییس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثریت نمایندگان فارس تاکید بر ابقای ایشان داشتند، نظر استاندار فارس هم ابقای ایشان بود، اما تمایل دکتر ایمانیه بر باز گذاشتن فضا برای سایر افراد و استفاده از دیگر ظرفیت‌ها و تفکرات باعث شد به این تغییر رضایت دهیم.

علوی با تاکید براینکه استان فارس و کشور از حضور دکتر ایمانیه به عنوان مدیری توانمند در این جایگاه مدیریتی محروم شده است، گفت: یاد و خاطره دکتر ایمانیه و خدمات گسترده‌ی وی همواره در ذهن و دل همه مردم استان فارس و حتی ایران خواهد ماند.

رییس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در عین‌حال دکتر علی بهادر را فردی اندیشمند، علمی و شناخته شده در مجامع مختلف دانست و گفت: امیدواریم با استفاده از تجارب خوب دکتر بهادر در حوزه بهداشت و درمان، فرصت‌های مناسبی برای تحول در حوزه‌ی درمان ایجاد شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: