• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-4574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شهردار شیراز:

فصل جديد خدمت‌رساني با نگاه فرهنگي اجتماعي دنبال مي‌شود

شهردار شیراز گفت: فصل جديد خدمت رساني در مجموعه‌ي شهرداري را با نگاه فرهنگی، اجتماعی دنبال خواهيم كرد و اين رويكرد را از مناطق كم برخوردار شروع مي‌كنيم.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي شهرداري شيراز، حیدر اسکندرپور در بازدید از شهرداري منطقه‌ي هفت شيراز، گفت: احترام به مردم و تکریم ارباب رجوع، حفظ سلامت کار و تبدیل تهدیدها به فرصت مهم‌ترین مسایل در فصل جدید کار شهرداری خواهد بود چراکه معتقدیم مردم نحوه عملکرد ما را می‌بیینند و قضاوت می کنند.

او با بيان اينكه پيمان مي‌بنديم سالم‌تر و با نشاط‌تر از گذشته و با احترام بيشتر نسبت به شهروندان، خدمت كنيم، گفت: منطقه‌ي هفت شهرداري شيراز، محدوده وسیعی از مناطق کمتر برخوردار اين كلانشهر را شامل می‌شود.

اسكندرپور، بر ضرورت رسیدگی هرچه بیشتر به مشکلات این منطقه تأکید و اضافه كرد: اگرچه این محدوده با معضلات شهری همچون حاشیه نشینی، خدمات رسانی به روستاهای الحاقی، ساخت و سازهای شبانه و بدون ضابطه و عبور رودخانه خشک روبروست اما با تغییر رویکرد و افق دید، می‌توان تحولاتی ایجاد کرد که بسترساز پیشرفت‌های آتی باشد.

وي با اشاره به قرار داشتن 9 کیلومتر از رودخانه خشک شیراز در محدوده منطقه هفت خاطرنشان ساخت: هزینه‌ي زیادی که لایروبی هرساله رودخانه خشک به شهرداری منطقه تحمیل می‌کند و همچنین تجاوز ساخت و سازها به حریم رودخانه یک معضل و تهدید شهری است.

شهردار شيراز در عين‌حال گفت: می‌توان با فضاسازی‌های مناسب و تبدیل حاشیه رودخانه به فضای سبز، آن را به یک ثروت عمومی تبدیل کرد که علاوه بر ایجاد مکانی برای تأمین نشاط و رفاه شهروندان، با ادامه کمربند سبز حاشیه‌ای، بستری مناسب برای توسعه گردشگری فراهم شود.

اسكندرپور ضمن گفت و گو با مراجعان شهرداري منطقه‌ي هفت شيراز، گفت: تسهیل و تسریع امور شهروندان مهمترین رسالت مجموعه شهرداری است.

شهردار شيراز بر انجام کارهای بزرگ مقیاس در شیراز تأکید و خاطرنشان كرد: نگاه خدمت رسانی در مجموعه شهرداری باید توأم با آینده نگری و در مقابل نگاه مردم نیز به شهر باید کلان‌تر باشد و فقط منافع کوتاه مدت را نبینند؛ تنها در این صورت شاهد توسعه، پیشرفت و عمران شهرمان خواهیم بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: