• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

مجموعه‌ي بزرگ ورزشی پارس احیاء کننده مسیر بین المللی ورزش فارس است

استاندار فارس، با بیان اینکه مجموعه بزرگ ورزشی پارس می تواند مسیر بین المللی ورزش استان را احیاء کند خواستار طرح و برنامه ریزی جامع برای تکیمل این پروژه در حوزه های مختلف ورزشی شد .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس اسماعیل تبادار شنبه 20 آبان در بازديد از مجموعه‌ي ورزشي پارس از اين مجموعه به عنوان بزرگترين پروژه ورزشي استان در رشته‌هاي مختلف بويژه فوتبال ياد و از تلاش‌هاي دست اندركاران آن قدرداني كرد.

استاندار فارس با اشاره به تكميل استاديوم 50 هزار نفري پارس، ابراز اميدواري كرد كه تيم هاي فوتبال استان كه در ليگ يك كشور حضور دارند بتوانند مجوز حضور در ليگ برتر را كسب كرده و شاهد برگزاري مسابقات ليگ برتر، ملي و بين المللي در اين ورزشگاه باشيم .

نماينده عالي دولت در استان فارس با اشاره به اينكه تاكنون اعتباري بالغ بر 860 ميليارد ريال از منابع ملي و استاني به اين پروژه تخصيص داده شده اظهار داشت: تكميل پروژه نيازمند حداقل300 ميليارد ريال اعتبار ديگر مي باشد كه اميد است با پيگيري هايي كه صورت خواهد گرفت بتوان اين اعتبار را تامین نمود .

تبادار مشكلات اعتباري را عامل تاخير چندين ساله اجراي اين مجموعه دانست و با بيان اينكه تكميل استاديوم پارس كار بزرگي بوده كه انجام شده است، افزود: احداث و تجهيز سالن‌هاي ورزشي ساير رشته‌هاي ورزشي در اين مجموعه نيز در دستور كار قرار دارد.

استاندار فارس در این بازدید از دست اندرکاران مجدانه خواستار تکمیل این پروژه بزرگ ورزشی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: