• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-4974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون فرمانداري شيراز:

مهمترين مشكل صنايع سود بالاي تسهيلات بانكي است

معاون اداری مالی فرمانداری شهرستان شیراز اعتقاد دارد كه يكي از مهمترين مشكلات صنايع و واحدهاي توليدي اين شهرستان، سود بالاي تسهيلات بانكي است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس عزت‌الله جهانخواه يكشنبه 21 آبان در جلسه‌ي رفع موانع توليد و اشتغال شهرستان شيراز افزود: نبود نقدينگي و ناتواني صنايع براي پرداخت اقساط تسهيلات دريافت شده، از ديگر مشكلات صاحبان صنايع در شهرستان شيراز است.

وي با بيان اينكه امروز دغدغه همه‌ي مسئولان موضوع اشتغال است، افزود: اولویت اول جامعه اشتغال و مواردی است که رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوري بر آن تاكيد داشته و دارند.

معاون فرمانداري شيراز با اشاره به اينكه واحدهای تولیدی نباید به شکل بیمارگونه حرکت کنند، گفت: حفظ صنايع و كارگاه‌هاي توليدي موجود به‌عنوان مراكزي كه ايجاد اشتغال كرده و بر رونق اقتصادي تاثيرگذارند، وظيفه‌ي همه‌ي مسئولان و دستگاه‌هاي اجرايي است.

او با تصريح اينكه با همدلی و هماهنگی تمام دستگاه‌ها، بايد فرصت‌های شغلی را حفظ كرده و توسعه دهيم، لزوم تجديد نظر بانك‌ها در نگاهشان نسبت به صنايع را يادآور شد و گفت: واحدهاي توليدي با شرايط امروز به سختي حيات خود را ادامه مي‌دهند.

معاون اداری، مالی فرمانداری شیراز با اشاره به محدوديت‌هاي دولت به لحاظ اقتصادي، گفت: تاكيد دولت بر حمايت از بخش خصوصي و صنايع است.

جهانخواه خاطرنشان كرد كه بانك‌ها بيشتر شدن مدت بازپرداخت تسهيلات به صنايع را قبول كرده‌اند، گفت: تاكيد دولت بر لزوم همراهي و حمايت از بخش خصوصي است؛ بايد همه در كنار سرمايه‌گذاران و صنايع حركت كنيم تا رونق توليد و اقتصاد را شاهد باشيم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: