• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-3073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس تاكيد كرد:

تقویت احزاب در چارچوب قانون

استاندار فارس گروه‌هاي مختلف علمي، سياسي و احزاب را به عنوان مرجع در شهرستان‌ها قلمداد كرد و از فرمانداران خواست تا در چارچوب قانون، زمينه رشد و تقويت آنها را فراهم كنند.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي استانداري فارس، اسماعيل تبادار در همايش فرمانداران استان فارس قدرت نظام را بعد از عنایت خداوند متکی بر پشتوانه مردمی دانست و تاکید کرد همه مسئولین باید با صداقت و به دور از بی توجهی به مطالبات مردم، و با رفتار صحیح و عادلانه با آنها همسایگی ایجاد کنند .

تبادار با اشاره به حدیثی از امام جعفر صادق(ع) مبني براينكه "حكمراني اگر بر سه مولفه امنيت، عدالت و رفاه استوار باشد خوشبختي و سعادت را به دنبال خواهد داشت" از همه فرمانداران خواست تا در حوزه خدمتي خود در سايه تامين امنيت و بر اساس عدالت، رفاه مردم را رقم بزنند .

استاندار فارس با تاكيد بر لزوم حفظ جايگاه واقعي نماينده عالي دولت در شهرستان‌ها توسط فرمانداران، اشراف كامل به شرح وظايف و توانايي و قدرت راهبري موضوعات در چارچوب قانون را  از نيازهاي اساسي فرمانداران برشمرد .

تبادار نگاه جامع داشتن به موضوعات را از مهمترين وظايف فرمانداران برشمرد و تاكيد كرد كه فرماندار بايد با اشرافيت كامل سياسي، امنيتي ، اجتماعي و اقتصادي حوزه هاي مختلف شهرستان را رصد كرده و از مديران مرتبط استاني براي حل مسائل شهرستان بهره گيرند .

استاندار فارس گروه‌هاي مختلف علمي، سياسي و احزاب را به عنوان مرجع در شهرستان ها قلمداد كرد و از فرمانداران خواست تا با نگاهي در چارچوب قانون، زمينه رشد و تقويت آنها را فراهم سازند .

وي دفاع از عملكرد و خدمات دولت را از رسالت‌هاي فرمانداران برشمرد و تاكيد كرد كه فرمانداران  بايد علاوه بر شنيدن و رصد مشكلات از خدمات ارائه شده دولت  كه همان كارنامه آنها در شهرستان ها است نيز دفاع كنند .

تبادار ايجاد اشتغال را از اولويت‌هاي دولت برشمرد و با اشاره به اينكه كارآفرين از منظر مقام معظم رهبري، جهادگر است، از فرمانداران خواست تا زمينه جذب و حمايت از سرمايه گذاران خرد، ميانه و كلان را فراهم و نشاط، اميدواري و اوقات بهتر را در پرتو ايجاد اشتغال، رونق اقتصادي و رفاه عمومي به مردم هديه كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: