• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-3373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار لامرد:

انتصاب مديران بايد با اطلاع فرمانداري باشد

فرماندار شهرستان لامرد با تاكيد بر اينكه مديران اداره‌ها و سازمان‌ها حق انتخاب و انتصاب مديران داخلي را دارند اما هر انتصابي بايد با اطلاع و تاييد فرماندار باشد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس محمد اسداللهي عصر دوشنبه 22 آبان در جلسه‌ي شوراي اداري شهرستان لامرد با بيان اينكه خود را خادم مردم مي‌داند، تصريح كرد: اگر مسئولی در حوزه سیاسی تندروی کند عزل خواهد شد؛ پذیرفته نیست در مسئوليت‌هاي اداري و در استفاده از بيت‌المال به دنبال مسائل سیاسی باشیم. مسائل اقتصادی و فرهنگی نباید تحت‌الشعاع تحرکات سیاسی قرار بگیرد .

وي آرامش کنونی ایران را مدیون خون شهدا دانست و با تاكيد بر اينكه ولي فقيه در راس تمام امور قرار دارد، گفت: اجازه نمي‌دهم اين حريم شكسته شود؛ افرادي را به عنوان مسئول قبول خواهم داشت كه سياست‌هاي دولت را قبول داشته باشند.

فرماندار لامرد گفت: همه مسئولان و بویژه بخشدران و دهیاران باید حوزه عمرانی را فعال كرده و به مسائل فرهنگی و اقتصادی توجه بیشتری داشته باشند؛ وابستگی به حوزه تجاری پایدار نیست و باید جایگزینی در مواقع بحرانی داشته باشیم .

او با بيان اينكه شهرستان لامرد بواسطه آب و هوای مناسب در شش ماهه دوم و آثاری که توجهی به آن نشده است، می‌تواند پذیرای ميهمانان داخلی و خارجی باشد، از اعضاي شوراي اداري و فعالان رسانه خواست كه فضاي مجازي را رصد كنند اما به آن توجه نكنند .

فرماندار شهرستان لامرد با گرامي‌داشت هفته بسيج، گفت: امروز 80 میلیون بسیجی در ايران حضور دارد؛ بسيجياني كه به استكبار جهاني اجازه نمي‌دهند بسيج و سپاه را محدود كند.

او با تصريح اينكه تمام مسئولان خادمان مردم هستند و براي خدمت مسئولتي به آنان واگذار شده است، گفت: اجازه نمي‌دهم حقي از مردم ضايع شود، با نظارتي دقيق‌تر، ريال به ريال اعتبارات را نظارت مي‌كنيم.

اسدالهی افزود: ارزیابی مدیران دستگاه‌های مختلف در بهمن ماه انجام مي‌شود و هر 6 ماه يك بار اين ارزيابي تكرار خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم جذب سرمایه‌گذار عنوان کرد: مدیران به اعتبارات شهرستانی تکیه نکنند چرا که تنها 30 درصد اعتبارات شهرستانی است و 70 درصد مابقی در ردیف پروژه‌های ملی قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: