• شنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-3280-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تاكيد استاندار فارس بر ضرورت ساماندهي سريع مجموعه‌ي فرهنگي و هنري سعديه

استاندار فارس خواستار ساماندهی سریع مجموعه فرهنگی سعدیه به فراخور نام و نشان شیخ اجل سعدي شيرازي شد .

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس اسماعیل تبادار در بازدید از مجموعه فرهنگی سعدیه گفت: سعدی از مشاهیر بزرگ جهان و موجب فخر کشور عزیزمان ایران خصوصاً شهر شیراز و بسترساز جایگاه ویژه ای برای این شهر است.

وي با تاکید بر اینکه گردشگری یکی از پتانسیل‌های مهم استان در راستای ایجاد اشتغال، پویایی اقتصادی و توسعه پایدار است از همه دستگاه‌های متولی حوزه فرهنگی و هنری، گردشگری خواست که به طور مداوم با ایجاد یا بهبود شرایط اجتماعی، کالبدی و توسعه منابع، زمینه و بستر لازم برای جلب مشارکت عمومی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این حوزه را بیش از گذشته فراهم كنند.

استاندار فارس با بیان اینکه برنامه ریزی صحیح یعنی برنامه ریزی برای مردم و افزایش کیفیت زندگی، پیگیری های مجدانه و مستمر را موجب رونق گردشگری در استان دانست و تشکیل جلسات ماهانه کارگروه تخصصی فرهنگی و گردشگری به ریاست استاندار را ضروری دانست.

تبادار گفت: در پرتو تشکیل جلسات منظم و ارائه راهکارهای عملی، مسیر بروز حداکثر توان نیروی انسانی، ایجاد اشتغال و ارتقاء سطح خدمات در تمام حوزه های فرهنگی هنری و گردشگری هموار خواهد شد .

استاندار فارس همچنین نسبت به تعیین تکلیف و ساماندهی پروژه های تالار بزرگ شهر، باغ موزه مشاهیر، موزه پاسارگاد و مجموعه های فرهنگی سعدی و زندیه شیراز تاکید کرد و از مدیران ذیربط خواست تا با بها دادن به مشارکت های مردمی هرچه سریعتر نسبت به رفع مشکلات و بازدارنده های این پروژه ها اقدام كنند.

            


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: