• شنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-6214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اعزام تیم بهداشت و درمان از فارس به مناطق زلزله‌زده

سرپرست دانشگاه علوم پزشكي شيراز گفت: تیمی متشکل از نیروهای بهداشت و درمان از اين دانشگاه به مناطق زلزله‌زده اعزام شده است.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي شيراز، علي بهادر گفت: بر اساس تصمیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قرار شد هر هفته یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به عنوان دانشگاه معین با هدف كمك به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، در این استان حضور یابد.

او با اشاره به اينكه دانشگاه علوم پزشکی شیراز بعد از وقوع زمين‌لرزه به حالت آماده باش درآمده بود، گفت: اين هفته خدمات رسانی پزشکی به زلزله زدگان به علوم پزشكي شيراز سپرده شد.

بهادر خاطرنشان كرد: صبح شنبه 27 آبان تیمی متشکل از 10 ماما، 10 پزشک، 10 روانشناس بالینی، 6 کارشناس بهداشت محیط، 6 کارشناس مبارزه با بیماری‌ها، 2 کارشناس تغذیه، به همراه نیروهای خدماتی و پشتیبانی، براي مدت یک هفته به مناطق آسیب دیده استان کرمانشاه، اعزام شد.

سرپرست علوم پزشكي شيراز با يادآوري اينكه در روزهاي گذشته دكتر فرح‌بخش به عنوان فرمانده تيم‌هاي درماني، بهداشتي و پشتيباني دانشگاه علوم پزشكي شيراز، به همراه چهار کارشناس برای ارزیابی اولیه، آماده کردن مقدمات خدمات رسانی، بررسی منطقه و اعلام خدمات موردنیاز به دانشگاه برای برنامه ریزی های آینده به كرمانشاه عزيمت كرده بودند، گفت: با توجه به آماده باش دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی قطب جنوب کشور، سه دستگاه آمبولانس از شیراز و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از فسا برای امدادرسانی به زلزله زدگان، به استان کرمانشاه اعزام شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: